Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 9 серпня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
У ВГСУ проведено фінальний тур українського відбіркового раунду конкурсу з міжнародного права імені Бена Телдерса 16.02.2009 Друкувати

14 лютого у приміщенні Вищого господарського суду України проведено фінальний тур українського відбіркового раунду Конкурсу з міжнародного права імені Бена Телдерса. Цей конкурс вважається найпрестижнішим конкурсом із судових дебатів з міжнародного права у Європі, він заснований понад три десятиліття тому, у 1977 році.

Нинішнього року в авторитетному та бажаному серед правників конкурсі взяли участь 7 студентських команд з відомих вузів України – зокрема, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Києво-Могилянської академії, Одеської національної юридичної академії та Харківської юридичної академії ім. Ярослава Мудрого, Острозької академії та інших. Загалом – понад 40 студентів-юристів.

-Майбутні правники вирішували у фінальному турі цікаву "судову справу", в основу якої покладено вигаданий міждержавний спір, який "передається" на розгляд до Міжнародного суду ООН, - коментує проведення конкурсу Андрій Манорик, виконавчий директор Асоціації правників України, під егідою якої в Києві і був організований національний раунд Конкурсу. - Творці цього непростого завдання (його складали в Гаазі) прагнули максимально наблизити обставини спору до реальної дійсності, отож кращим з кращих серед студентів у галузі міжнародного права довелося таки серйозно помізкувати, щоб грамотно вирішити спір. Кожній команді необхідно було представити два меморандуми від імені позивача та відповідача, а також взяти участь у двох судових засіданнях.

Все пройшло чудово. Студенти показали прекрасні знання і кмітливість.

Переможцем фінального туру стала команда Києво-Могилянської академії. Згодом ця команда поїде на заключний тур Конкурсу в Гаагу.

Організатори висловили сердечну вдячність керівництву ВГСУ за надання можливості та створення сучасних, "адаптованих" до реального суду умов для проведення цього престижного конкурсу з міжнародного права. А спеціалісти кадрової служби ВГСУ, у свою чергу, "взяли на замітку" імена здібних студентів-учасників конкурсу: не виключено, згодом вони зможуть поповнити кадровий резерв Вищого господарського суду України.

Прес-служба ВГСУ

« Повернутись до всіх матеріалів групи