Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 16 листопада 2019 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Рада суддів господарських судів України визначилася зі складом V конференції суддів господарських судів України 07.03.2014 Друкувати

7 березня 2014 року у Вищому господарському суді України (далі - ВГСУ) під головуванням Голови Ради суддів господарських судів України Артура Ємельянова відбулося засідання Ради суддів господарських судів України (далі - РСГСУ).

Першим питанням порядку денного РСГСУ визначила склад V конференції суддів господарських судів України, яка відбудеться 19 березня 2014 року. Згідно з п. 4 ч. 6 ст. 122 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" склад конференції суддів визначається відповідною радою суддів на основі поданих зборами суддів пропозицій щодо делегатів на конференцію суддів, виходячи з досвіду роботи кандидатів у делегати та їх авторитету.

Тому на попередньому засіданні РСГСУ головам господарських судів було доручено провести збори суддів, на яких визначити делегатів на V конференцію суддів господарських судів України та направити РСГСУ відповідні протоколи зборів суддів. Розглянувши їх, РСГСУ визначила наступний склад V конференції суддів господарських судів України:

від Вищого господарського суду України:

Голова ВГСУ Татьков Віктор Іванович;

Заступник Голови ВГСУ Ємельянов Артур Станіславович;

суддя Погребняк Володимир Яковлевич;

суддя Кот Олександр Васильович;

суддя Картере Валерій Іванович;

суддя Могил Сергій Костянтинович;

від Дніпропетровського апеляційного господарського суду -

суддя Євстигнеєв Олександр Сергійович;

від Донецького апеляційного господарського суду -

суддя Попков Денис Олександрович;

від Київського апеляційного господарського суду -

суддя Власов Юрій Леонідович;

від Львівського апеляційного господарського суду -

суддя Бойко Світлана Михайлівна;

від Одеського апеляційного господарського суду -

суддя Жеков Володимир Іванович;

від Рівненського апеляційного господарського суду -

суддя Тимошенко Олег Михайлович;

від Севастопольського апеляційного господарського суду -

суддя Євдокімов Ігор Вячеславович;

від Харківського апеляційного господарського суду -

суддя Пуль Олена Анатоліївна;

від господарського суду Автономної Республіки Крим -

суддя Доброрез Ігор Олександрович;

від господарського суду Вінницької області -

суддя Говор Надія Дмитрівна;

від господарського суду Волинської області -

суддя Войціховський Віталій Антонович;

від господарського суду Дніпропетровської області -

суддя Васильєв Олег Юрійович;

від господарського суду Донецької області -

суддя Левшина Ганна Валеріївна;

від господарського суду Житомирської області -

суддя Шніт Альона Василівна;

від господарського суду Закарпатської області -

суддя Журавчак Лідія Степанівна;

від господарського суду Запорізької області -

суддя Боєва Олена Сергіївна;

від господарського суду Івано-Франківської області -

суддя Кобрин Оксана Миколаївна;

від господарського суду Київської області -

суддя Горбасенко Павло Володимирович;

від господарського суду міста Києва -

суддя Ковтун Сергій Анатолійович;

від господарського суду Кіровоградської області -

суддя Колодій Світлана Борисівна;

від господарського суду Луганської області -

суддя Якушенко Раїса Євгенівна;

від господарського суду Львівської області -

суддя Синчук Микола Миколайович;

від господарського суду Миколаївської області -

суддя Ткаченко Олександр Васильович;

від господарського суду Одеської області -

суддя Демешин Олександр Анатолійович;

від господарського суду Полтавської області -

суддя Ківшик Олена Володимирівна;

від господарського суду Рівненської області -

суддя Торчинюк Вадим Георгійович;

від господарського суду міста Севастополя -

суддя Архипенко Олександр Михайлович;

від господарського суду Сумської області -

суддя Заєць Світлана Володимирівна;

від господарського суду Тернопільської області -

суддя Руденко Олег Володимирович;

від господарського суду Харківської області -

суддя Аюпова Рано Мухтарівна;

від господарського суду Херсонської області -

суддя Гридасов Юрій Володимирович;

від господарського суду Хмельницької області -

суддя Муха Микола Євгенович;

від господарського суду Черкаської області -

суддя Гура Іван Іванович;

від господарського суду Чернівецької області -

суддя Ніколаєв Михайло Ілліч;

від господарського суду Чернігівської області -

суддя Оленич Тетяна Германівна.

Крім того, РСГСУ призначила на 19-23 травня 2014 року вивчення організації діяльності Київського апеляційного господарського суду, господарських судів міста Києва, Київської, Черкаської та Чернігівської областей.

Напередодні жіночого свята в.о. Голови ВГСУ, Голова РСГСУ Артур Ємельянов привітав чарівних колег-суддів з наступаючим 8-березня та побажав весни, кохання, щастя і натхнення.

 

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

« Повернутись до всіх матеріалів групи