Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 18 лютого 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
“Вісник господарського судочинства” удостоєно Другою премією “За високу наукову і практичну цінність публікацій, різнобічність правової тематики та спрямування статей на висвітлення актуальних питань господарського судочинства” 21.10.2006 Друкувати

20 жовтня 2006 року відбулася церемонія вручення нагород за результатами УІ Всеукраїнського щорічного конкурсу на краще юридичне видання, який проводиться Спілкою юристів України.

Редакційна колегія “Вісника господарського судочинства” рада повідомити про удостоєння офіційного друкованого органу Вищого господарського суду України в номінації “Періодичні юридичні видання, часописи” Другою премією “За високу наукову і практичну цінність публікацій, різнобічність правової тематики та спрямування статей на висвітлення актуальних питань господарського судочинства”.

З великим задоволенням можна констатувати, що “Вісник господарського судочинства” користується авторитетом як наукове фахове видання з високим рівнем авторських матеріалів, узагальнень і коментарів судової практики, що мають значну наукову і практичну цінність.

І сьогодні ми отримали ще одне підтвердження визнання нашого часопису юридичним загалом і, зокрема, Спілкою юристів України.

Принагідно щиро дякуємо всім авторам та видавцям, які натхненно працювали над виданням “Вісника”. Без Вашої участі наш сьогоднішній спільний успіх був би неможливим, і ми сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в майбутньому.

« Повернутись до всіх матеріалів групи