Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 19 січня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
У Вищому господарському суді України проведено національний раунд конкурсу з міжнародного права ім. Філіпа Джессопа 23.02.2009 Друкувати

      Безпрецедентно велика кількість студентських команд з України – тринадцять – взяли участь протягом 20-22 лютого 2009 року у найпрестижнішому у світі судовому змаганні з міжнародного права, що відбулося в приміщенні ВГСУ. Щороку в цьому конкурсі на планеті бере участь понад 2 тисячі студентів із більш ніж шестиста юридичних вищих навчальних закладів – загалом із 90 країн світу.

      Ми надали студентам на 2 вихідні дні свої зали судових засідань, а також конференц-зал, щоб підтримати у завтрашніх юристів, наших правонаступників у царині юриспруденції та правосуддя, високий і благородний дух істинної змагальності у серйозних колізіях права в сучасних, абсолютно адекватних умовах реального суду, - сказав з цього приводу Голова ВГСУ Сергій Демченко. –Такі заходи, як цей конкурс з міжнародного права, а також Конкурс імені Бена Телдерса, фінальний тур національного раунду якого було проведено у нас тиждень тому (той конкурс – найпрестижніший у Європі, переможці поїдуть в Гаагу), безперечно, сприяють зростанню інтересу майбутніх юристів до своєї професії, гордості за неї, зародженню здорового професійного честолюбства…

      Проводився конкурс у стінах ВГСУ під егідою міжнародної юридичної фірми Magisters, офіційного організатора і спонсора цього конкурсу в Україні вже протягом семи років.

      Національний раунд конкурсу включав відбірні та фінальний раунди. Ці дні у ВГСУ звучала на змаганнях виключно англійська мова, учасники конкурсу демонстрували свої знання в юриспруденції і політиці та змагалися в ораторському мистецтві. Дебати пройшли напружено й цікаво, на високому рівні.

      Здобула перемогу команда Київського міжнародного університету. Вона й поїде на фінальні змагання до Вашингтону. Друге місце зайняли студенти Києво-Могилянської академії.

      Організатори проведення національного раунду Конкурсу ім. Філіпа Джессопа висловили вдячність керівництву ВГСУ за зразкові умови для змагань.

      Прес-служба ВГСУ

« Повернутись до всіх матеріалів групи