Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 19 січня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Звернення зборів суддів Вищого господарського суду України до засобів масової інформації щодо подій, які стосуються судді Вищого господарського суду України щодо Михайлюка Михайла Васильовича 23.01.2009 Друкувати

(прийнято на зборах суддів Вищого господарського суду України 23 січня 2009 року)

 

 

З 20 січня 2009 року в засобах масової інформації публікуються відомості про нашого колегу - суддю Вищого господарського суду України Михайлюка Михайла Васильовича, про знайдений біля смт Проліски Бориспільського району Київської області обгорілий автомобіль, що належить йому, і тіло людини в ньому.

Відповідна подія широко висвітлюється як на шпальтах друкованих засобів масової інформації, так і в Інтернеті на веб-сайтах різних інформаційних видань.

Судді Вищого господарського суду України глибоко обурені і стурбовані тим, що автори статей та інших повідомлень з метою оперативної подачі "свіжої і гарячої" інформації у багатьох випадках наводять нічим не підтверджені відомості, намагаючись створити негативний образ судді, якому не варто навіть співчувати. При цьому допускається довільна оцінка діяльності судді, що завдає душевного болю рідним, близьким та колегам Михайла Васильовича.

Проте на сьогодні жоден офіційний орган, який займається встановленням виявленої в автомобілі особи та обставин події, що сталася, не оприлюднив ніякої офіційної інформації з відповідних питань.

У зв’язку з наведеним збори суддів Вищого господарського суду України як орган суддівського самоврядування:

1) Звертають увагу журналістів на те, що відповідно до Законів України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" і "Про інформацію" журналіст зобов’язаний подавати для публікації об’єктивну і достовірну інформацію, не зловживати правом на інформацію та дотримуватися журналістської етики;

2) Вимагають від усіх засобів масової інформації утримуватись від публічного поширення неперевіреної і ганебної інформації, яка:

- зачіпає честь, гідність і репутацію судді Михайлюка М.В. як громадянина і судді, – високопрофесійного фахівця, дисциплінованого та відповідального працівника і скромної людини;

- подає в недостовірному світлі діяльність господарських судів України і суддів цих судів;

3) Просять засоби масової інформації взяти викладене до уваги і на спростування недостовірних відомостей оприлюднити дане Звернення.

 

Головуючий на зборах Г.Кравчук

 

Секретар зборів І. Вовк

« Повернутись до всіх матеріалів групи