Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 17 травня 2022 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Про деякі питання участі прокурора в арбітражному процесі (Інформаційний лист Вищого арбітражного суду України від 08.08.96 N 01-8/294) 08.08.1996 Друкувати

Арбітражні суди України

 

За повідомленням Генеральної прокуратури України окремі арбітражні суди не приймають до розгляду протести військових прокурорів на судові рішення, мотивуючи це тим, що такі прокурори не відносяться до осіб, які мають право на принесення протесту.

У зв'язку з цим вважаємо за необхідне звернути увагу на таке:

Відповідно до статті 13 Закону України "Про прокуратуру" до системи органів прокуратури України належать військові прокуратури регіонів і військові прокуратури Чорноморського флоту та Військово-Морських Сил України, які діють на правах прокуратур областей.

Тому військові прокуратури регіонів, військові прокуратури Чорноморського флоту та Військово-Морських Сил України мають усі повноваження прокурорів областей щодо участі в арбітражному процесі. Зокрема до таких повноважень відносяться і права щодо опротестування судових рішень, передбачені у статті 91 Арбітражного процесуального кодексу України та статті 39 Закону України "Про прокуратуру".

Ці повноваження мають здійснюватись з урахуванням вимог статті 121 Конституції України.

Перший заступник Голови

Вищого арбітражного суду України М.Гречковський

« Повернутись до всіх матеріалів групи