Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 17 травня 2022 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Інформаційний лист Вищого арбітражного суду України від 28.04.2000 № 01-8/186 28.04.2000 Друкувати

Арбітражні суди України

 Про внесення зміни до Інформаційного листа Вищого арбітражного суду України від 07.03.96 № 01-8/106 «Про деякі питання практики застосування окремих норм чинного законодавства у вирішенні спорів»

У зв'язку з виникненням у арбітражній практиці питань щодо звернення стягнення на внески боржників у статутний фонд господарського товариства вноситься зміна до названого Інформаційного листа.

Відповідь на вміщене у пункті 11 питання викласти у такій редакції:

«Якщо боржник є засновником або учасником господарського товариства (крім акціонерного) і має відповідні права на частку у статутному фонді товариства, зазначена частка може бути виділена або вартість внеску сплачена цим товариством відповідно до вимог статей 16, 55, 57 і 71 Закону України «Про господарські товариства».

Що ж до акціонерного товариства, то його статутний фонд поділений на визначену кількість акцій рівної номінальної вартості, власником яких є акціонери. Звернення стягнення на акції за зобов'язаннями акціонерів здійснюється на загальних підставах.

Заступник Голови Вищого

арбітражного суду України А.Осетинський

« Повернутись до всіх матеріалів групи