Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 8 серпня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
У ВГСУ проведено міжнародний конкурс під егідою Європейського Суду Справедливості 05.05.2009 Друкувати

2-3 травня у приміщенні Вищого господарського суду України проведено Центрально-та Східно-Європейський Конкурс з права ЄС.

Щороку, починаючи з 1996-го, цей Конкурс проводиться Кембриджським університетом під егідою Європейського Суду Справедливості. Україна нині вперше стала країною проведення даного Конкурсу, а приймаючою стороною мав честь виступити Національний університет "Києво-Могилянська академія".

Участь у цьому престижному конкурсі взяли 18 студентських команд з різних країн Центральної та Східної Європи, які змагалися між собою за правилами Європейського Суду Справедливості, що знаходиться в Люксембурзі, - коротко прокоментував подію керівник апарату ВГСУ А. Івченко. - Учасники змагань показали високий рівень підготовки з права ЄС, суддями конкурсу виступили відомі у Європі фахівці.

У фінал конкурсу потрапили команди з Варшавського та Вільнюського університетів; польські студенти перемогли, вони отримають можливість – у якості призу – відвідати відомий суд у Люксембурзі.

Оргкомітет Конкурсу висловив офіційну подяку Голові ВГСУ С. Демченку за сприяння в організації міжнародних судових дебатів студентів – юристів, що вперше проводилися на теренах України.

На фото: учасники Конкурсу.

 

Прес-служба ВГСУ

« Повернутись до всіх матеріалів групи