Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 31 жовтня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Головному редактору "Юридичної газети" Забарі Ю.С. 16.06.2010 Друкувати

Головному редактору

"Юридичної газети"

Забарі Ю.С.

Шановний пане редакторе!

Ще раз вимушений нагадати Вам про свою вимогу опублікувати спростування ("Опровержение" від 08.06.2010 р. надіслане в редакцію) щодо коментаря В. Барбари та фальсифікованої статистики і недостовірних висновків цього судді, представлених увазі читачів (матеріал "Статистическая погрешность", підзаголовок до коментаря "30% - ошибки самого ВХСУ", "ЮП", № 22, 1 червня 2010 р.).

Оскільки вказана публікація не відповідає дійсності, а недостовірна інформація в ній та умисно перекручена неправдива статистика в черговий раз принижують професійні честь, гідність та службову репутацію колективу суддів ВГСУ, свідомо й безпідставно дискредитують в українському соціумі їхню діяльність, вимагаємо зробити спростування добровільно (це тільки додасть вашому виданню об'єктивності й поваги), у повній відповідності з ст. 37 Закону України про пресу в Україні.

Голова Вищого господарського суду України                  С. Демченко

Цей лист надісланий на адресу головного редактора "Юридичної газети" Ю. Забари 16.06.2010 р., після недостовірних та принижуючих честь і гідність суддів ВГСУ публікацій ("Ми кассируем ВХСУ на треть...", "30% - ошибки самого ВХСУ"), що передували йому.

Обурений неправомірною позицією газети та спробою її керівника уникнути у будь-який спосіб публікації поданих раніше спростувань, колектив суддів ВГСУ, з яким до того жоден ЗМІ так брутально не обходився, підтверджує цим самим серйозність наміру довести "розкручену" газетою "сенсаційну справу" до логічного завершення - згідно з чинним законодавством України.

 Прес-служба ВГСУ

« Повернутись до всіх матеріалів групи