Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 9 серпня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ СУДДІВ ГОСПОДАРСЬКИХ СУДІВ УКРАЇНИ 04.08.2010 Друкувати

Головними питаннями порядку денного, винесеними на засідання Ради суддів господарських судів України, що відбулося 4 серпня 2010 року в актовому залі Вищого господарського суду України, були організаційні моменти, пов'язані з наступною конференцією суддів господарських судів, проведення якої намічено на 20 серпня ц. р.

В обговоренні зазначених питань та визначенні конкретних пропозицій стосовно роботи конференції взяли участь, зокрема, в.о. голови ВГСУ А. Осетинський, голова Ради суддів О.Удовиченко, голова Одеського апеляційного господарського суду В. Балух, суддя ВГСУ В. Татьков, голова Харківського апеляційного господарського суду В.Кухар, голова господарського суду Львівської області Г. Гулик та інші члени Ради суддів.

Не оминули своєю увагою учасники засідання і численних проблемних питань, котрі з'являються при застосуванні нового Закону України "Про судоустрій і статус суддів". З метою їх розгляду на наступній конференції Рада суддів прийняла, крім усього, рішення про доручення керівництву ВГСУ щодо створення спеціальної Робочої групи за участю представників господарських судів усіх рівнів для оперативного опрацювання зазначених питань та вироблення спільних пропозицій на розгляд конференції.

Одноголосно підтримані всі кандидатури делегатів конференції суддів господарських судів України.

Всі питання, що були запропоновані на розгляд наступної конференції, також одноголосно схвалені Радою суддів.

Прес-служба ВГСУ

« Повернутись до всіх матеріалів групи