Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 9 серпня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
ЗБОРИ СУДДІВ ВГСУ ОБГОВОРИЛИ ЗЛОБОДЕННІ ПИТАННЯ 05.08.2010 Друкувати

3 - 4 серпня, у два етапи, проведені загальні збори суддів Вищого господарського суду України.

У перший день було обрано делегатів від ВГСУ на наступну конференцію суддів господарських судів країни, скликати яку намічено 20 серпня ц.р.

Наступного дня, згідно з порядком денним, були затвердженні голосуванням присутніх суддів зміни до штатного розкладу ВГСУ, що вносяться у відповідності з новим Законом України "Про судоустрій та статус суддів", котрий набрав чинності наприкінці липня.

Розглянуто також актуальні для господарського судочинства питання про деякі особливості застосування нового Закону, а також важливі аналітичні напрацювання з цього приводу спеціальної робочої групи у ВГСУ, створеної з представників різних палат.

На зборах виступили в.о. голови ВГСУ А. Осетинський, суддя ВГСУ, керівник робочої групи Є. Першиков, начальник управління законодавства І.Бондаренко, начальник управління кадрового забезпечення К. Мотиленко.

Про бюджетний запит Вищого суду на 2011 рік присутніх поінформувала начальник фінансово-економічного управління - головний бухгалтер Л. Завадська.

Прес-служба ВГСУ

« Повернутись до всіх матеріалів групи