Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 25 січня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Інформація про збори працівників Вищого господарського суду України 08.09.2010 Друкувати

7 вересня 2010 року були проведені збори працівників апарату ВГСУ, під час яких відбулося представлення нового керівництва ВГСУ.

Місію представлення Голови ВГСУ Віктора Татькова виконав Голова Вищої ради юстиції Володимир Колесниченко.

Привітав та побажав успіху Віктору Івановичу на нелегкому поприщі керівника такої важливої ланки правосуддя народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя Сергій Ківалов. Запевнивши, що керівництву держави не байдуже, які процеси відбуваються на сьогодні в системі судової гілки влади, Сергій Ківалов висловив надію на плідну співпрацю та взаєморозуміння.

Новопризначений Голова ВГСУ щиро подякував керівництву держави в особі Президента за довіру, запевнив, що він, як очільник ВГСУ,  докладе всіх зусиль для ефективних змін у системі господарського судочинства.

Вручивши  Подяку за сумлінну працю, Віктор Татьков тепло привітав колишнього керівника апарату Анатолія Івченка з призначенням суддею Господарського суду міста Києва. Також він представив присутнім нового керівника апарату ВГСУ Ірину Галівець та заступника керівника Ірину Гуменюк.

 Прес-служба ВГСУ

« Повернутись до всіх матеріалів групи