Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 22 січня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
КОНФЕРЕНЦІЯ ЗОСЕРЕДИЛА УВАГУ НА ПИТАННЯХ СУДДІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 15.09.2010 Друкувати

15 вересня у приміщенні Вищого господарського суду України відбулася друга частина конференції суддів господарських судів України, розпочатої 20 серпня цього року.

 На першому авторитетному зібранні служителів Феміди у серпні було розглянуто актуальні проблеми суддівського самоврядування. Зокрема, заслухано звіт Ради суддів господарських судів України, котра працює з 2007 року, обрано новий склад цієї Ради відповідно до нового Закону України "Про судоустрій і статус суддів", а також вирішено скликати Х позачерговий з'їзд суддів України 16 вересня 2010 року.

Тоді ж обрано також трьох членів оргкомітету з проведення Х позачергового з'їзду - В.Балика, В.Татькова, О.Удовиченка - та затверджено злободенні пропозиції для внесення на розгляд з'їзду суддів України.

Окремим питанням у порядок денний конференції була поставлена інформація представника Державної судової адміністрації України щодо фінансування та організаційного забезпечення діяльності господарських судів у 2010 році.

Продовження конференції було присвячено обговоренню інших важливих для суддівського корпусу України пропозицій, що вноситимуться на розгляд позачергового з'їзду суддів України. Зокрема, висунуто кандидатури суддів господарських судів до Ради суддів України, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції. Конференція затвердила також Положення про Раду суддів господарських судів України і прийняла спеціальне рішення доручити Раді суддів розробити та затвердити Положення про кадровий резерв на заміщення адміністративних посад у господарських судах.

Окреме рішення прийнято конференцією з приводу звернення Ради суддів господарських судів України до Державної судової адміністрації України щодо передачі приміщень ліквідованих згідно з Указом Президента України апеляційних господарських судів окремим господарським судам.

Внесено також зміну у список делегатів з'їзду суддів України.

На цьому конференція закінчила свою роботу.

 Прес-служба ВГСУ

« Повернутись до всіх матеріалів групи