Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 9 серпня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Засідання Ради суддів господарських судів України 27.12.2010 Друкувати

 

         24 грудня 2010 року в приміщенні Вищого господарського суду України відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України.

Розглянувши рекомендації голів господарських судів щодо кандидатів на зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України, Рада суддів, керуючись п.2.7 Положення про кадровий резерв, прийняла рішення зарахувати до кадрового резерву запропонованих кандидатів.

Керуючись статтями 113, 122 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Рада суддів розглянула заяви суддів щодо внесення подання про призначення їх на адміністративні посади у відповідні суди.

Після проведеної співбесіди з претендентами, Рада суддів господарських судів України прийняла рішення про внесення подання до Вищої ради юстиції щодо призначення

         судді Іноземцевої Любові Василівни на посаду голови господарського суду Луганської області,

         судді Попова Олександра Вікторовича на посаду заступника голови Господарського суду Донецької області, 

         судді Юркевича Михайла Васильовича на посаду заступника голови Львівського апеляційного господарського суду та припинення його повноважень першого заступника голови суду відповідно до ч.1 ст. 20, ч.4 ст. 21 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

         Окрім вищезазначених пунктів порядку денного члени Ради розглянули проект Положення про порядок розгляду звернень громадян і юридичних осіб та орієнтовний план роботи Ради суддів господарських судів України на І-ше півріччя 2011 року, остаточне рішення із зазначених питань буде прийнято під час наступного засідання з урахуванням унесених пропозицій.

                Прес-служба ВГСУ

 

 

« Повернутись до всіх матеріалів групи