Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 15 січня 2021 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України 21.01.2011 Друкувати

На засіданні Ради суддів господарських судів України 18 січня 2011 року під головуванням Олександра Удовиченка відбулося затвердження плану роботи Ради суддів господарських судів України на І півріччя 2011 року.

         Члени Ради обговорили Положення про порядок звернень громадян і юридичних осіб Радою суддів господарських судів України та, врахувавши пропозиції колег, затвердили його.

            З питання кадрового резерву на посаду голови Господарського суду міста Києва Радою прийнято рішення про зарахування кандидатом Артура Ємельянова та направлено подання до Вищої ради юстиції щодо призначення його на посаду голови Господарського суду міста Києва.

         Важливим напрямом у роботі Ради суддів є вивчення організації діяльності господарських судів, тож на засіданні було прийнято рішення  про вивчення організації діяльності Господарського суду м. Севастополя, Господарського суду м. Києва та Господарського суду Одеської області.

          Окремим, суттєво-важливим етапом засідання Ради був розгляд звернення зборів суддів Одеського апеляційного господарського суду щодо виплати довічного утримання суддям. Суть проблеми, яка полягає в тім, що з липня 2010 року 23 судді Одеського апеляційного господарського суду не отримують передбаченого законом довічного утримання і заборгованість на сьогодні становить 850 тис. грн., представив сам голова зазначеного суду Валерій Балух. У процесі обговорення виникло чимало питань, які потребують додаткового з'ясування. З огляду на це, в засіданні оголошено перерву. Про наступний етап роботи Ради суддів господарських судів України буде повідомлено додатково.

         Прес-служба ВГСУ

« Повернутись до всіх матеріалів групи