Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 11 серпня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Інформаційне повідомлення 03.03.2011 Друкувати

25 лютого 2011 року по завершенню засідання пленуму Вищого господарського суду України відбувся прес-брифінг Голови ВГСУ Татькова Віктора Івановича.

У заході взяли участь представники близько десяти засобів масової інформації, що, здебільшого представляли юридичні видання.

Під час брифінгу Голова ВГСУ Татьков В. І. проінформував журналістів про своє бачення розвитку системи господарських судів, розповів про основні проблеми, що існують у судовій системі, а також наголосив на основних завданнях, що поставлені перед суддями.

Голова суду також зауважив на забезпеченні відкритої та прозорої діяльності Вищого господарського суду України задля реалізації права громадян на доступ до публічної інформації тощо.

Журналістам був наданий необмежений час на спілкування з головою суду та на надання запитань. Під час брифінгу, представники мас-медіа мали змогу задати біля двадцяти запитань, що стосувалися роботи автоматизованої системи розподілу справ, кадрових призначень, ситуації навколо судових справ пов'язаних з валютними кредитами та інше.

По закінченню брифінгу, журналісти подякували Віктору Івановичу за утвердження нової політики щодо відкритої діяльності суду.

 

 

Прес-служба

 

 

« Повернутись до всіх матеріалів групи