Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 8 серпня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Прес-реліз 28.04.2011 Друкувати

27 квітня 2011 року в рамках Спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Прозорість та ефективність судової системи України» відбувся "круглий стіл" з   обговорення висновку № 11 (2008) Консультативної ради європейських суддів щодо якості судових рішень та висновку No.12 (2009) Консультативної ради європейських суддів і висновку No.4 (2009) Консультативної ради європейських прокурорів про взаємовідносини між суддями і прокурорами.

У заході взяли участь суддя Вищого господарського суду України Першиков Є. В. та начальник відділу міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ Тарасова К. І.

Основним доповідачем "круглого столу" став експерт Ради Європи - суддя Поль Маффей, який ознайомив присутніх з Висновком № 11 (2008) Консультативної ради європейських суддів щодо якості судових рішень. Учасники мали змогу взяти участь та висловитися під час обговорення пропозицій, що можуть бути прийняті з метою підвищення якості судових рішень, зокрема у визначенні зовнішніх та внутрішніх факторів, що впливають на цю якість. 

 

 

« Повернутись до всіх матеріалів групи