Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 24 вересня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Прес-реліз 05.05.2011 Друкувати

 28 квітня 2011 року в рамках спільного проекту USAID "Україна: верховенство права" спільно з Радою суддів України та Державною судовою адміністрацією України відбувся "круглий стіл": "Доступ до судових рішень: 5 років досвіду і перспективи".

У заході брала участь суддя Вищого господарського суду України, секретар Ради суддів України - Тетяна Павлівна Козир.

В ході "круглого столу" обговорювалися етапи зародження та розвитку Єдиного реєстру судових рішень, рекомендації щодо вдосконалення Закону України "Про доступ до судових рішень" і покращання функціонування Єдиного реєстру судових рішень.

За Аналітичним звітом по оцінці положень Закону України "Про доступ до судових рішень" та Порядку ведення Єдиного Реєстру судових рішень був вироблений остаточний перелік рекомендацій, що саме варто змінити у функціональних характеристиках Єдиного Реєстру, для передачі його парламентаріям та представникам уряду.

Між учасниками "круглого столу" відбулася дискусія щодо стану справ із доступом до судових рішень в Україні.

Для більш детального ознайомлення з існуючим станом речей безпосередньо у Вищому господарському суді України та з метою обговорення шляхів подальшої співпраці, 29 квітня ц. р. в приміщенні Вищого господарського суду України відбулася робоча зустріч судді Вищого господарського суду України Тетяни Козир, начальника управління комп'ютерного та програмного забезпечення Ігоря Кукушкіна, начальника відділу міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ Катерини Тарасової з експертом проекту "Україна: верховенство права" Річардом Шерпензелем (Нідерланди).   

 

 

« Повернутись до всіх матеріалів групи