Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 22 лютого 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Прес-реліз 20.05.2011 Друкувати

04 червня 1991 року Верховною Радою УРСР було прийнято Закон "Про господарські суди". З того дня почався відлік становлення системи господарського судочинства в незалежній Україні.

З цього приводу Вищий господарський суд України з 24 по 26 травня 2011 року в приміщенні Одеського апеляційного господарського суду проводить науково-практичну конференцію "Становлення господарської юрисдикції в Україні - 20 років досвіду. Проблеми і перспективи".

В заході візьмуть участь вітчизняні судді, юристи-правники, науковці, практики, керівництво арбітражних судів СНД та представники іноземних правозахисних організацій, акредитованих в Україні.

В програмі заходу планується обговорити існуючий стан вітчизняного господарського судочинства та шляхи вирішення галузевих проблем; заслухати доповіді іноземних колег та науковців.

Учасники конференції візьмуть участь у встановленні закладного каменя та освяченні місця будівництва церкви і відкритті пам'ятного знаку в честь 20-ої річниці утворення господарських судів України.

 

До висвітлення роботи науково-практичної конференції запрошуються представники ЗМІ.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

536-05-72

536-05-67

0(482)301-445

Контактні особи: Катерина Тарасова, Людмила Олійник

« Повернутись до всіх матеріалів групи