Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 24 вересня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
24 травня 2011 року у м. Одеса відбулося відкриття науково-практичної конференції "Становлення господарської юрисдикції в Україні - 20 років досвіду. Проблеми і перспективи" 25.05.2011 Друкувати

  24 травня 2011 року у м. Одеса відбулося відкриття науково-практичної конференції "Становлення господарської юрисдикції в Україні - 20 років досвіду. Проблеми і перспективи"

  В рамках відкриття заходу відбулося освячення закладного каменя на місці заснування храму імені Святого Ярослава Мудрого, який є покровителем юристів і, зокрема, суддів. 

  Основним ініціатором та організатором закладання церкви виступив Одеський апеляційний господарський суд. У церемонії освячення закладного каменя взяли участь Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков, голова Одеського апеляційного господарського суду Валерій Балух, голова комітету з питань правосуддя Сергій Ківалов, Голова Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ Леонід Фесенко, голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк, судді Вищих спеціалізованих судів України, а також голови апеляційних та місцевих судів усіх юрисдикцій.

  Нагадуємо, що 24-26 травня в Одесі проходить міжнародна науково-практична конференція "Становлення господарської юрисдикції в Україні - 20 років досвіду. Проблеми і перспективи", присвячена двадцятиріччю системи господарських судів в Україні (04 червня 1991 року було прийнято Закон "Про господарські суди", який став фундаментом для створення системи господарського судочинства в Україні).

« Повернутись до всіх матеріалів групи