Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 2 квітня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Привітання Голови Вищого господарського суду України з нагоди 20-річчя з дня утворення системи господарських судів України 02.06.2011 Друкувати

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з 20-ою річницею утворення господарських судів України!

04 червня 1991 року Верховною Радою УРСР було прийнято Закон "Про господарські суди", який став фундаментом для створення системи господарського судочинства в Україні.

Символічно, що господарські суди стали однолітками незалежної України. Відкривши процес спеціалізації судів 20 років тому, вони разом з державою переживали складні процеси становлення і трансформації. Підтвердженням цьому є прийнятий 7 липня 2010 року Закон України "Про судоустрій і статус суддів", який підкреслив виняткову важливість судової гілки влади в житті держави.

Нам особливо приємно бути причетними до таких перетворень. Адже господарські суди сьогодні стали одним з потужних важелів українського судочинства, ключовою функцією якого є сприяння розвиткові ринкових засад в економічних відносинах, від яких сьогодні залежить доля народу.

Шановні колеги! У системі господарських судів і, зокрема, у Вищому суді працюють високі професіонали - як судді, так і працівники апарату. Саме Ви, обравши важливу для суспільства та держави діяльність - працювати у судовій системі, складаєте основу судової гілки влади і забезпечуєте економічну сталість України!

Не має значення - чи Ви суддя, чи Ви працюєте в архіві суду, чи обіймаєте посаду секретаря судового засідання - Ви працюєте у найважливішій для всіх людей установі - в Суді! Саме завдяки Вашій щоденній праці у державі зберігається спокій та стабільність!

Шановні працівники господарської гілки судової влади, нехай здійсняться всі Ваші мрії, а Ваші серця зігріваються від теплих щирих побажань! Бажаю Вам щастя і здоров'я, благополуччя, сімейного затишку та нових здобутків у житті!

Віктор Татьков

« Повернутись до всіх матеріалів групи