Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 19 лютого 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Прес-реліз: "Відбулась робоча зустріч Голови суду Віктора Татькова з представниками проекту "Україна: верховенство права" 15.06.2011 Друкувати

 15 червня 2011 року у приміщенні Вищого господарського суду України відбулась робоча зустріч Голови суду Татькова Віктора Івановича  з представниками проекту "Україна: верховенство права" - директором проекту паном Девідом Воном, його заступником Наталією Петровою та пані Іриною Черненко.

Метою зустрічі було обговорення результатів роботи проекту в Україні та можливості співпраці з Вищим господарським судом України у майбутньому.

Пан Д. Вон привітав Голову суду із 20-річним ювілеєм системи господарських судів та зауважив, що буде дуже радий співпрацювати з ним в майбутньому. Він повідомив, що наразі йде завершення поточної фази реалізації проекту "Україна: верховенство права" і йде обговорення його продовження на території України в подальшому, в тому числі за участю Вищого господарського суду України та системи господарських судів.

Татьков В. І. розповів гостям про основні напрямки його роботи як Голови суду, про основні функції та завдання діяльності Вищого господарського суду України тощо. Під час зустрічі учасники обговорили ситуацію із впровадженням Закону України "Про судоустрій та статус суддів", проблеми фінансування судів, підбору кадрів та ін.  Пан Д. Вон зауважив, що пріоритетними напрямками роботи проекту в подальшому буде саме питання якості судових рішень та оперативності їх прийняття суддям в Україні.

Наприкінці зустрічі Голова суду В. І. Татьков подякував гостям та висловив позицію щодо готовності майбутньої співпраці з проектом.

« Повернутись до всіх матеріалів групи