Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 2 квітня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Заява Голови Вищого господарського суду України Татькова В.І. з приводу факту скоєння ДТП суддею господарського суду Івано-Франківської області 11.08.2011 Друкувати

Ввечері 09 серпня 2011 року суддею господарського суду Івано-Франківської області Грицою Ю.І. була скоєна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої одна людина з агинула, а друга перебуває у важкому стані.

Як повідомляють інтернет-видання ("ZIK", "Правда.if.ua", "Newsmarket.com.ua", "Gazeta.ua" та ін.) за непідтвердженою інформацією водій автомобіля перебував у стані алкогольного сп'яніння.

За фактом цієї пригоди проводяться відповідні слідчі дії.

Звертаю увагу всіх суддів та працівників господарської юрисдикції на обов'язок дотримання морально-етичних принципів поведінки.

Вважаю за необхідне головам та керівникам апаратів господарських судів терміново провести у своїх колективах роз'яснювально-профілактичну роботу щодо дотримання Кодексу суддівської етики та етики державного службовця.

У разі підтвердження вини судді та порушення ним морально-етичних принципів поведінки судді мною буде внесено подання до Вищої ради юстиції щодо позбавлення його статусу судді.

 

Голова Вищого господарського суду України

В. Татьков

 

 

« Повернутись до всіх матеріалів групи