Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 5 квітня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Співчуття у зв'язку зі смертю Василя Джарти 17.08.2011 Друкувати

Вищий господарський суд України в особі Голови Татькова В.І., суддів та працівників апарату з почуттям великого суму сприйняли звістку про смерть Василя Георгійовича Джарти.

На 54 році перестало битися серце видатної і сповненої сил людини, мудрого керівника і досвідченого політика, турботливого сім'янина і надійного товариша.

Життєвий шлях В.Г. Джарти - це шлях вірного і сумлінного служіння державі й обраній справі, зразок гідності і добропорядності. Його життя було наповнене чесністю, відкритістю, любов'ю до рідної землі, на якій він працювала до останку, і стало взірцем для багатьох людей.

Схиляючись у скорботі та розділяючи біль, висловлюємо слова глибокого співчуття і підтримки родині та близьким Василя Георгійовича Джарти у зв'язку з його передчасною втратою. Хай Господь дасть Вам сил та мужності перенести це велике горе.

Переконані, що його світлий образ, відкрита душа, щирість та доброта назавжди збережуться в пам'яті всіх, хто був з ним знайомим.

 

 

 

« Повернутись до всіх матеріалів групи