Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 19 лютого 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Вітання Голови ВГСУ Віктора Татькова з Днем незалежності України! 22.08.2011 Друкувати

Дорогі колеги, щиро вітаю Вас з найбільшим національним святом - Днем незалежності України!

Прагнення до власної державності, незалежності і свободи завжди було притаманне нашому народу, його омріювали багато поколінь українців. І лише два десятиліття тому воно без війн та кровопролиття було здобуте, а учасниками і свідками становлення незалежної України стали ми.

Двічі приємно, що наша система господарського судочинства є ровесницею державної незалежності. Одночасно з розвитком новоутвореної молодої країни відбувалось і наше становлення.

У цей знаменний день бажаю, щоб успіх і впевненість супроводжували Вас у всіх починаннях, щоб взаєморозуміння і злагода сприяли діяльності, спрямованої на благо народу, щоб конкретними, добрими справами міцніла і утверджувалась Україна!

Нехай щедра українська земля дарує Вам сили та натхнення для здійснення найзаповітніших мрій і сподівань, а всі Ваші благородні вчинки будуть спрямовані на розквіт та зміцнення рідної Вітчизни!

Хай Божі благословення завжди будуть з Вами і життєва нива з року в рік засівається зернами Віри, Надії та Любові.

 

 

З повагою

Голова ВГСУ                                                                                                                Віктор Татьков

 

 

« Повернутись до всіх матеріалів групи