Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 31 березня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
За підсумками зборів суддів Вищого господарського суду України 14.09.2011 Друкувати

13 вересня 2011 року під головуванням очільника Вищого господарського суду України Віктора Татькова відбулися збори суддів Вищого господарського суду України.

Голова ВГСУ розпочав засідання з привітання іменинників та представлення новопризначених суддів.

Згідно порядку денного зборів було запропоновано кандидатури делегатів на конференцію суддів господарських судів, яка відбудеться 14 жовтня 2011 року. Зокрема, одностайним голосуванням на захід делегували Віктора Татькова, Олександра Удовиченка, Станіслава Мирошниченка, Євгена Першикова, Анастасію Заріцьку та Миколу Черкащенка.

Також на зборах було затверджено зміни до структури і штатного розпису ВГСУ та зміни до складу судових палат ВГСУ, спеціалізації суддів ВГСУ з розгляду конкретних категорій справ та складу колегій суддів Вищого господарського суду України.

Присутні підтримали пропозицію в.о. керівника апарату Вищого господарського суду України Ірини Гуменюк доручити Голові ВГСУ затвердити положення щодо надання працівникам Вищого господарського суду України квартир.

Крім того, Ірина Гуменюк ознайомила присутніх зі звітом Рахункової палати України про аудит Вищого господарського суду України за 2010 рік.

Голова ВГСУ Віктор Татьков в теплій дружній атмосфері обговорив з колегами також ряд буденних виробничих питань, пов'язаних із застосуванням судової практики та здійсненням господарського судочинства.

 

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва

та зв'язків зі ЗМІ

« Повернутись до всіх матеріалів групи