Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 2 квітня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Участь представників Вищого господарського суду України у Міжнародній науково-практичній конференції 20.09.2011 Друкувати

http://arbitr.gov.ua/files/news/20092011.jpgЗ 12 по 16 вересня 2011 року у м. Ялті (Автономна Республіка Крим) проведено ХVІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію "Актуальні проблеми інтелектуальної власності" (далі - Конференція).  Організатори Конференції - Державна служба інтелектуальної власності України, Всесвітня організація інтелектуальної власності,Європейське патентне відомство, Рада Міністрів Автономної Республіки Крим і Український інститут промислової власності.

Учасники Конференції обмінялися досвідом з питань охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні та інших країнах, у тому числі обговорили питання захисту цих прав у судах, порядку призначення і проведення судової експертизи та залучення спеціалістів до участі в судовому процесі.

У роботі Конференції  взяли участь заступник Голови Вищого господарського суду України Москаленко В.С., суддя Вищого господарського суду України Бенедисюк І.М. та начальник управління забезпечення роботи четвертої судової палати названого суду Марченко О.В.

Заступник Голови Вищого господарського суду України Москаленко В.С. очолив роботу секції "Захист прав інтелектуальної власності в судовому порядку" і виступив з доповіддю на тему "Захист прав на об'єкти інтелектуальної власності господарськими судами України: стан та тенденції".

« Повернутись до всіх матеріалів групи