Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 9 серпня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новорічне вітання Голови ВГСУ Віктора Татькова 28.12.2011 Друкувати


Шановні колеги!

 

Тепло і сердечно вітаю Вас зі світлими і радісними святами, які об'єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, - з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ми входимо в новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає.

Новий рік - це початок нового життя, нових ідей, час сподівань на краще, то ж бажаю Вам здійснення потаємних мрій та надій, які принесуть щастя Вашим родинам! Нехай новий рік для кожного з Вас буде успішним, адже саме успіх додає впевненості та оптимізму в завтрашньому дні.

Хай Вас завжди супроводжує почуття справедливості, верховенства закону, віри в перемогу добра над злом. Нехай світла зоря християнського Святвечора додасть могутності нашій Вітчизні, ознаменується торжеством її величності Людини, а мудрість і впевненість у власних силах будуть Вашими постійними супутниками.

Нехай чудові зимові свята наповнять Вашу душу неповторністю, щирістю та щедрістю, а життєва нива засівається благополуччям, здоров'ям, миром та любов'ю!

 

        Зі щирими побажаннями  

Голова Вищого господарського суду України                                                                Віктор ТАТЬКОВ

 

 

« Повернутись до всіх матеріалів групи