Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 13 липня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Урочисті збори з нагоди ювілею Дмитра Микитовича Притики 13.01.2012 Друкувати

 

Напередодні Старого Нового року в актовій залі Вищого господарського суду України відбулася знакова подія - вітання з 70-річчям колишнього очільника Вищого господарського суду України Дмитра Микитовича Притику.

Людину, яка все своє життя присвятила побудові системи господарського судочинства, стояла у витоків і була генератором всіх позитивних перетворень в цій системі, понад 15 років керувала найвищою арбітражною, а в подальшому - господарською, судовою установою в державі - Вищим господарським судом України, вітали нинішнє керівництво суду, колишні колеги - судді та працівники апарату.

З вітальним словом до ювіляра звернувся діючий голова Вищого господарського суду України Віктор Іванович Татьков. Зокрема, в своїй промові він відзначив, що нинішня парламентська та наукова діяльність Дмитра Микитовича Притики позначені високим фаховим рівнем, виваженістю, вимогливістю та принциповістю, а впевненість і твердість, обізнаність і порядність викликають захоплення і щиру повагу, є ознакою високого авторитету людини, політика, судді, юриста та непересічної особистості, в характері якої поєдналися непохитна воля, переконаність, мужність у відстоюванні власної позиції. Також Віктор Іванович Татьков від імені суддів всіх інстанцій господарської юрисдикції подякував ювіляру за ту допомогу, яку він надає, наразі будучи народним депутатом України та працюючи в Комітеті з питань правосуддя, і висловив сподівання на подальшу співпрацю у царині господарського судочинства та від імені колективу побажав винуватцю свята  щастя, родинного затишку і козацького здоров'я.

Колега Дмитра Притики, який також понад 40 років відпрацював в арбітражній, а потім і господарській царині судочинства, і йшов по життю поряд з ювіляром - Анатолій Йосипович Осетинський - заступник голови Вищого господарського суду України, згадав про нелегкий трудовий шлях іменинника, про малознайомі сторінки його біографії, подякував за величезний внесок в розбудову вітчизняного арбітражу.

Було багато квітів, теплих слів вітань і вдячності від нинішніх суддів - колишніх учнів та підлеглих Дмитра Микитовича, за достойну фахову школу, отриманий досвід, людяність та толерантність.

З нагоди 70-річчя від дня народження, відзначаючи плідну та віддану працю, особистий вклад у розвиток і вдосконалення роботи господарських судів України, піднесення їх ролі і авторитету в державі Голова Вищого господарського суду України Віктор Іванович Татьков нагородив Дмитра Микитовича Притику Знаком «За сумлінну працю».

Дмитро Микитович Притика, у свою чергу, подякував присутнім за привітання, із вдячністю згадав своїх вчителів та попередників, та побажав, щоб праця на ниві господарського судочинства була задоволенням, приносила позитивні результати і вселяла віру людей у верховенство права та закону. Наостанок ювіляр подарував в бібліотеку Вищого господарського суду України книгу Андрія Чирви «Ваша Честь».

Див. фото

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва

та зв'язків зі ЗМІ

 

 

« Повернутись до всіх матеріалів групи