Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 9 серпня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Співчуття у зв'язку зі смертю судді Миколаївського окружного адмінсуду Юрія Продана 23.01.2012 Друкувати

Колектив Вищого господарського суду України глибоко сумує у зв'язку з передчасною смертю колишнього колеги - працівника Вищого господарського суду України, а нині судді Миколаївського окружного адміністративного суду - Юрія Івановича Продана.

На 33 році життя внаслідок дорожньо-транспортної пригоди перестало битися серце сповненої сил, планів на майбутнє, любові до життя і до рідної землі молодої людини, надійного товариша та порядного судді.

За свій короткий молодий вік Юрій встиг пройти трудовий шлях від спеціаліста І категорії, провідного спеціаліста, головного консультанта, помічника суддів Вищого господарського та Верховного Судів України і дійти до судді Миколаївського окружного адміністративного суду. А скільки ще залишилось нездійсненного, нереалізованого?!...

Колеги по роботі у Вищому господарському суді України та друзі розділяють біль втрати та висловлюють співчуття і підтримку родині та близьким Юрія Івановича.

Переконані, що світлий образ Юрія Івановича Продана, відкрита душа, щирість та доброта назавжди збережуться в пам'яті всіх, хто був з ним знайомим. 

 

« Повернутись до всіх матеріалів групи