Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 11 серпня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков взяв участь в урочистих заходах з нагоди 20-річчя системи арбітражних судів Російської Федерації 30.01.2012 Друкувати

26-27 січня 2012 року в Москві відбулося святкування 20-річчя системи арбітражних судів Російської Федерації. На запрошення Голови Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації Антона Іванова в урочистих заходах взяв участь Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков.

В рамках святкування ювілею системи арбітражних судів Російської Федерації з-поміж інших заходів відбулася і міжнародна науково-практична конференція "Участь судової влади в розвитку цивільного права", на якій з доповіддю "Справедливість як першооснова суддівської правотворчості і розвитку цивільного права" виступив Віктор Татьков.

У своїй вітальній промові Голова Вищого господарського суду привітав російських колег із цією знаменною подією, побажав професійних успіхів, нових наукових і практичних досягнень, стабільності і процвітання та подякував за запрошення. Також Віктор Татьков висловив сподівання і на подальшу співпрацю, яка служитиме справі зміцнення правових основ життя наших демократичних держав.

 

 

« Повернутись до всіх матеріалів групи