Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 19 червня 2021 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України. 21.02.2012 Друкувати

16 лютого 2012 року у Вищому господарському суді України відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні було прийнято рішення щодо внесення до Вищої ради юстиції подання про призначення Плотніцького Бориса Дмитровича на посаду голови Львівського апеляційного господарського суду, Паруснікова Юрія Борисовича - на посаду заступника голови Дніпропетровського апеляційного господарського суду, Величко Надії Леонідівни - на посаду голови господарського суду Дніпропетровської області, Новікової Рити Георгіївни - на посаду заступника голови господарського суду Одеської області, Калантай Майї Віссаріонівни - на посаду голови господарського суду Харківської області. Крім того, прийнято рішення щодо внесення до Вищої ради юстиції подання про звільнення Корсака Віталія Антоновича з посади голови Київського апеляційного господарського суду у зв'язку з поданням заяви про дострокове припинення повноважень на адміністративній посаді за власним бажанням.

На виконання рішення Ради суддів України № 72 від 23.12.2011 року щодо визначення навантаження суддів вирішено направити до Ради суддів України пропозиції Ради суддів господарських судів України щодо встановлення нормативів навантаження.

За результатами розгляду питання усунення виявлених в організації роботи окремих судів недоліків інформацію керівництва господарських судів м. Києва, м. Севастополя та Львівської області щодо усунення виявлених в організації роботи зазначених судів недоліків взято до відома. Інформацію керівництва господарських судів Івано-Франківської, Одеської областей та Київського апеляційного господарського суду щодо усунення виявлених в організації роботи зазначених судів недоліків вирішено розглянути на засіданні Ради суддів господарських судів України за участі керівництва цих судів.

 

 

« Повернутись до всіх матеріалів групи