Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 19 лютого 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
23 березня відбудеться чергове засідання пленуму ВГСУ 19.03.2012 Друкувати

23 березня 2012 року о 10.00 в приміщенні Вищого господарського суду України (актова зала, кімната 206) відбудеться засідання пленуму Вищого господарського суду України, на якому будуть розглянуті такі питання та проекти постанов:

1.  Про підсумки роботи господарських судів України за 2011 рік та завдання на перше півріччя 2012 року (доповідач: Татьков В.І. - Голова Вищого господарського суду України).

2.  Про хід виконання постанови пленуму Вищого господарського суду України від 22.07.2011 № 8 "Про підсумки роботи господарських судів України у першому півріччі 2011 року та завдання на друге півріччя 2011 року" (доповідач: Кравчук Г.А. - секретар пленуму Вищого господарського суду України).

3.  Про внесення змін і доповнень до деяких постанов пленуму Вищого господарського суду України (доповідач: Москаленко В.С. - заступник Голови Вищого господарського суду України).

4.  Про деякі питання практики призначення судової експертизи (доповідач: Москаленко В.С. - заступник Голови Вищого господарського суду України).

5.  Про деякі питання практики призначення судової експертизи у справах зі спорів, пов'язаних із захистом прав інтелектуальної власності (доповідач: Москаленко В.С. - заступник Голови Вищого господарського суду України).

6.  Про судове рішення (доповідач: Москаленко В.С. - заступник Голови Вищого господарського суду України).

7.  Про деякі питання участі прокурора у розгляді справ, підвідомчих господарським судам (доповідач: Москаленко В.С. - заступник Голови Вищого господарського суду України).

8.  Про внесення змін до персонального складу та структури Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України (доповідач: Татьков В.І. - Голова Вищого господарського суду України).

9.  Різне.

 

З питань акредитації звертатися до 17:00 22 березня 2012 року за тел.: 536-05-67 (контактна особа - Олійник Людмила).

 

Секретаріат Пленуму Вищого

господарського суду України 

 

« Повернутись до всіх матеріалів групи