Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 2 квітня 2020 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Співчуття у зв'язку зі смертю Ігоря Гавриловича Побірченка 06.04.2012 Друкувати

Колектив Вищого господарського суду України з почуттям великого суму сприйняв звістку про смерть Почесного Голови Міжнародного комерційного арбітражного суду і Морської арбітражної комісії при Торгово-промисловій палаті України, Заслуженого діяча науки і техніки України, академіка, доктора юридичних наук, професора Ігоря Гавриловича Побірченка.

На 89 році перестало битися серце одного з найвидатніших правознавців, який своєю життєвою мудрістю, компетентністю, величезною працездатністю і самодисципліною, чуйністю та людяністю заслужив авторитет і повагу оточуючих.

Ще неповнолітнім Ігор Гаврилович склав присягу на вірність вітчизні і пішов добровольцем на фронт, звідки повернувся з низкою радянських та зарубіжних бойових нагород. З тих пір все своє життя патріарх українського арбітражу оцінював як боротьбу за справедливість.

За свій життєвий шлях І. Г. Побірченко підготував цілу плеяду науковців, зокрема, і в галузі Держарбітражу, був відзначений безліччю почесних відзнак та нагород. Під його досвідченим керівництвом Міжнародний комерційний арбітражний суд при ТПП України став високоефективною арбітражною установою, визнаною і шанованою в усьому світі. Життя Ігоря Гавриловича було наповнене чесністю і відкритістю, любов'ю до людей і до рідної землі, на якій він працював до останку, і стало взірцем для багатьох.

Розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке співчуття родині та близьким Ігоря Гавриловича Побірченка. Хай Господь дасть Вам сил та мужності перенести це велике горе. 

 

« Повернутись до всіх матеріалів групи