Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 2 квітня 2023 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
До уваги учасників судового процесу! 16.01.2018

Інформація щодо касаційних скарг та справ, які передано з Вищого господарського суду України до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Див. Опис справ № 1, переданих до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

Опис справ № 2, переданих до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

Відбулася спільна нарада голів місцевих, апеляційних господарських судів та суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду 12.01.2018

12 січня 2018 року у Касаційному господарському суді у складі Верховного Суду відбулася спільна нарада голів місцевих, апеляційних господарських судів та суддів КГС ВС щодо питань застосування Господарського процесуального кодексу України.

З вітальним словом виступили Голова Верховного Суду Валентина Данішевська та заступник Голови Верховного Суду, Голова Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Богдан Львов.

У своєму виступі Голова Верховного Суду Валентина Данішевська наголосила на пріоритетних напрямках для успішного функціонування судової системи. "Звертаючись до суду, громадяни насамперед мають отримати захист своїх прав та зрозуміле, виважене рішення. Крім того, ми завжди повинні дбати про якість судових рішень. Лише при злагодженій роботі і належній комунікації ми зможемо досягти результатів".

На думку Валентини Данішевської, також важливим у подальшій роботі є підвищення довіри до судової гілки влади. "Вмотивованість судових рішень та єдність судової практики є головним чинником у відновленні довіри до судової влади. Необхідно налаштовуватись...

Детальніше »
Привітання Заступника Голови Верховного Суду, Голови Касаційного господарського суду у складі ВС Богдана Львова з новорічними святами 29.12.2017

Дорогі колеги!

 

Щиро і сердечно вітаю Вас із Новорічними та Різдвяними святами! 

Нехай Новий 2018 рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!

Бажаю, щоб Різдвяні свята були радісними, а рік новий – щедрим, сповненим цікавих планів, нових досягнень та професійних перемог. 

Зичу Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров'я, безмежного щастя, сімейного затишку, Божої благодаті, миру та спокою, успіхів і процвітання, віри і надії, достатку та благополуччя. 

 

З повагою

Заступник Голови Верховного Суду,

Голова Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду  Богдан Львов

Інформація щодо сплати судового збору до Касаційного господарського суду у складі ВС 28.12.2017

Шановні громадяни!

 

Сплата судового збору за подання касаційних скарг та платiжнi реквiзити для перерахування судового збору доступні за посиланням 

Колектив Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду продовжив традицію привітання дітлахів зі святом Святого Миколая 19.12.2017

19 грудня 2017 року працівники апарату та судді Касаційного господарського суду у складі ВС Олена Кібенко, Єгор Краснов та Юрій Чумак продовжили багаторічну традицію ВГСУ – відвідали Київський міський будинок дитини ім. М.Городецького, що знаходиться у смт Ворзель Київської області. 

Діти щороку з нетерпінням чекають на Святого Миколая, який приносить їм солодощі та інші подарунки. Натомість маленькі вихованці підготували для нього пісні та віршики.

Колектив Касаційного господарського суду у складі ВС щиро прагне, щоб кожна дитина, незважаючи на жодні економічні потрясіння, відчувала турботу та любов.

Довідка: Київський міський будинок дитини ім. М.Городецького є спеціалізованим закладом медико-соціальної реабілітації для надання медичної допомоги дітям-сиротам, які залишились без піклування батьків, з органічним ураженням центральної нервової системи, в тому числі дитячим церебральним паралічем, з порушенням психіки. Заклад функціонує з 1933 року.

 

Відділ взаємодії зі ЗМІ та забезпечення комунікацій

Оголошення! 15.12.2017

Шановні громадяни!

15 грудня 2017 року Вищий господарський суд України припиняє свою діяльність та ліквідується у встановленому законом порядку. Натомість починає роботу Верховний Суд. Відповідне рішення про визначення початку роботи Верховного Суду 30 листопада 2017 року прийняв Пленум Верховного Суду (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/va002700-17).

Разом з тим звертаємо увагу, що з 15 грудня 2017 року набирає чинності Закон України від 03 жовтня 2017 року №2147-VIII «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів».

Касаційні скарги та інші документи, подані до ВГСУ та не розглянуті судом на момент припинення його діяльності, підлягають передачі до Верховного Суду протягом 30 днів (підпункт...

Детальніше »
Шановні колеги - судді та працівники апаратів судів! 14.12.2017

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята - Дня працівників суду!

В період бурхливих подій та стрімких змін у житті нашої держави судова система України, наближаючись до світових та європейських стандартів правосуддя, відіграє вирішальну роль у реалізації та захисті прав і законних інтересів людини, громадянина та суб'єктів господарювання.

Глибоко переконаний, що Ви й надалі докладатимете всіх зусиль для зміцнення демократичних засад судочинства, забезпечення неупереджених, виважених, незалежних і справедливих судових рішень, які виносяться іменем держави.

Нехай людська шана, повага й довіра стануть гідними орієнтирами у Вашій щоденній роботі!

З нагоди професійного свята зичу Вам витримки та сили духу, натхнення та оптимізму, міцного здоров'я та родинного щастя, добра та злагоди, а нашій незалежній Україні – миру, спокою та процвітання!

 

З повагою

в.о. Голови Вищого господарського

суду України   Сергій Могил

Зборами суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду обрано Голову суду, секретарів судових палат, затверджено їх спеціалізацію та персональний склад 05.12.2017

05 грудня 2017 року відбулися збори суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, на яких затверджено Положення про збори суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Також, згідно порядку денного, таємним голосуванням Головою Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду строком на 4 роки обрано Богдана Львова, за якого проголосувало 27 із 29 суддів.

Звертаючись до колег, Богдан Львов наголосив на важливості підвищення довіри та авторитету судової влади і формуванні позитивного іміджу, зокрема, через реалізацію принципів публічності та відкритості. Він також підкреслив, що кожен повинен усвідомлювати відповідальність за прийняте рішення, яке в подальшому впливатиме на формування громадської думки про судову систему.

У свою чергу, Голова Верховного Суду Валентина Данішевська у вітальній промові насамперед подякувала суддям Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду за довіру і підтримку під час виборів очільника Верховного Суду. За її словами, від успішного функціонування господарської юрисдикції...

Детальніше »
Судді господарських судів обговорили реформування законодавства про банкрутство 04.12.2017

1 грудня 2017 року за програмою Національної школи суддів України (далі – НШСУ) спільно з Центром комерційного права та Вищим господарським судом України (далі – ВГСУ) з метою підвищення рівня кваліфікації суддів господарських судів, які розглядають справи про банкрутство, проведено семінар на тему: “Реформа законодавства про банкрутство: формування належної судової практики”.

Метою заходу було обговорення проблемних питань, які виникають у ході розгляду справ про банкрутство, з точки зору закону та практики.

Учасників семінару привітали новообрані Голова Верховного Суду Валентина Данішевська та заступник Голови Верховного Суду Богдан Львов.

Зокрема, Валентина Данішевська підкреслила, що оновлений Верховний Суд має стати взірцем етичної поведінки судді і це реалізується в тому числі через навчання та переосмислення. Також вона наголосила на важливості єдності судової практики. "Ми маємо усвідомити, що єдність судової практики йде слідом за розумністю. Повинні вивчити кращі практики, а потім зробити їх єдиним напрямком. Зобов'язані продемонструвати...

Детальніше »
Співчуття 01.12.2017

Колектив Вищого господарського суду України висловлює щирі співчуття з приводу смерті судді Вищого господарського суду України у відставці Костенко Тетяни Федорівни.

З честю виконуючи свої професійні обов'язки, Тетяна Федорівна була прикладом гідного служіння Закону і Справедливості.

Розділяємо біль тяжкої втрати з рідними та близькими, з усіма, хто знав і шанував її як висококваліфікованого фахівця та чудову людину. 

Переконані, що світлий образ Костенко Тетяни Федорівни, її відкрита душа, щирість та доброта назавжди збережуться в нашій пам'яті. 

Прощання відбудеться 2 грудня о 8 год. 30 хв. за адресою: м. Київ, вулиця Мечникова, 5, ритуальна зала (м. Кловська).

Вічна пам'ять...