Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 12 грудня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Інформаційне повідомлення представникам засобів масової інформації 17.02.2011

18 лютого 2011 року у приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться робоча зустріч керівника відділу міжнародно-правового співробітництва та звя'зків зі ЗМІ ВГСУ із представниками засобів масової інформації та громадськості.  Запрошуємо Вас взяти участь у заході, в рамках якого планується обговорення подальшої співпраці Вищого господарського суду України зі ЗМІ, обговорення питань висвітлення діяльності ВГСУ та системи господарських судів та інш.

         Просимо Вас повідомити про участь (зазначивши прізвище, ім'я, по-батькові учасника)  до 17 лютого ц.р. не пізніше 17.00 за телефоном

 (044) 536-05-67, або 536-05-72, або на e-mail: kateryna.tarasova@gmail.com      

Контактна особа - Катерина Тарасова

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Копиленка 6, зал № 203

Початок заходу - 11. 00

 

                                                                 ...

Детальніше »
Інформаційне повідомлення 17.02.2011

25 лютого 2011 року відбудеться засідання пленуму Вищого господарського суду України.

            В рамках роботи пленуму заплановане обговорення питань, що стосуються підведення підсумків роботи господарських судів за 2010 рік та завдання на 2011 рік, затвердження нового регламенту пленуму, а також питання пов'язані з діяльністю Науково-консультативної ради суду, виданням "Вісника господарського судочинства" та інш.

            В рамках заходу заплановані виступи голови Вищого господарського суду України - Татькова В. І., заступника голови - Осетинського А. Й., а також секретаря пленуму - Кравчука Г. А.

 

Початок реєстрації: 09.40

Початок заходу:       10.00    

Місце проведення: актовий зал ( к. 206) Вищого господарського суду України

м. Київ, вул. Копиленка, 6

Акредитація журналістів за телефонами: 

536-05-72, (063) 222-78-22 або за e-mail: kateryna.tarasova@gmail.com

Контактна особа: Катерина Тарасова

Судді ВГСУ отримали роз’яснення щодо змін в антикорупційному законодавстві України 28.01.2011

У зв'язку зі змінами в антикорупційному законодавстві України, яке на сьогодні перебуває на етапі формування і є досить суперечливим, та, на думку багатьох фахівців, потребує негайного перегляду й доопрацювання, виникає чимало запитань.

27 січня  2011 року в Вищому господарському суді України з ініціативи керівництва Суду відбулася зустріч суддів, начальників управлінь, начальників відділів та помічників суддів з головним спеціалістом сектору координації діяльності органів виконавчої влади з питань антикорупційної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України Сергієм Яременком і представником Департаменту податкової та митної політики Міністерства фінансів України Тетяною Савченко.

Запрошені фахівці надали роз'яснення щодо основних напрямків реалізації антикорупційної політики на сучасному етапі, зокрема Сергій Яременко зупинився на питанні суб'єктів відповідальності за корупційні правопорушення та суб'єктів, які здійснюють заходи щодо запобігання та протидії корупції; розкрив встановлені законодавством обмеження як важелі запобігання та протидії...

Детальніше »
Відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України 21.01.2011

На засіданні Ради суддів господарських судів України 18 січня 2011 року під головуванням Олександра Удовиченка відбулося затвердження плану роботи Ради суддів господарських судів України на І півріччя 2011 року.

         Члени Ради обговорили Положення про порядок звернень громадян і юридичних осіб Радою суддів господарських судів України та, врахувавши пропозиції колег, затвердили його.

            З питання кадрового резерву на посаду голови Господарського суду міста Києва Радою прийнято рішення про зарахування кандидатом Артура Ємельянова та направлено подання до Вищої ради юстиції щодо призначення його на посаду голови Господарського суду міста Києва.

         Важливим напрямом у роботі Ради суддів є вивчення організації діяльності господарських судів, тож на засіданні було прийнято рішення  про вивчення організації діяльності Господарського суду м. Севастополя, Господарського суду м. Києва та Господарського суду Одеської області.

          Окремим, суттєво-важливим...

Детальніше »
Оголошення 17.01.2011

         Повідомляємо, що 18 січня 2011 року о 12-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні будуть розглянуті питання призначення на адміністративні посади у господарських судах, затвердження Положення про порядок розгляду звернень громадян і юридичних осіб Радою суддів господарських судів України та затвердження орієнтовного плану роботи Ради суддів господарських судів України на І півріччя 2011 року.

Засідання Ради суддів господарських судів України 27.12.2010

 

         24 грудня 2010 року в приміщенні Вищого господарського суду України відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України.

Розглянувши рекомендації голів господарських судів щодо кандидатів на зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України, Рада суддів, керуючись п.2.7 Положення про кадровий резерв, прийняла рішення зарахувати до кадрового резерву запропонованих кандидатів.

Керуючись статтями 113, 122 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Рада суддів розглянула заяви суддів щодо внесення подання про призначення їх на адміністративні посади у відповідні суди.

Після проведеної співбесіди з претендентами, Рада суддів господарських судів України прийняла рішення про внесення подання до Вищої ради юстиції щодо призначення

         судді Іноземцевої Любові Василівни на посаду голови господарського суду Луганської області,

         судді Попова Олександра Вікторовича на посаду заступника...

Детальніше »
Привітання Голови Вищого господарського суду України Віктора Татькова з новорічними святами! (ВІДЕО) 24.12.2010
Оголошення 21.12.2010

         Повідомляємо, що 24 грудня 2010 року о 15-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні будуть розглянуті питання призначення на адміністративні посади у господарських судах, затвердження Положення про порядок розгляду звернень громадян і юридичних осіб та затвердження орієнтовного плану роботи Ради суддів господарських судів України на І півріччя 2011 року.

Збори суддів Вищого господарського суду України 20.12.2010

15 грудня 2010 року у Вищому господарському суді України проведено збори суддів. 

У робочій атмосфері обговорено актуальні питання, спрямовані на  реалізацію  Закону України   "Про судоустрій і статус суддів".

Оскільки Закон передбачає чимало змін у функціонуванні судової системи, в ВГСУ попередньо проведено велику кропітку аналітичну роботу, щодо визначення спеціалізації суддів Вищого  господарського суду України, з метою утворення судових палат.

В основу пропозицій, винесених на обговорення, лягло не лише бажання  покращення ефективності судочинства, а й те, що господарським спеціалізованим судом розглядається порядку 43 видів спорів.

Результатом співпраці стало прийняте рішення про утворення чотирьох палат з однаковою кількістю суддів та призначення секретарів палат із числа суддів ВГСУ за пропозицією Голови суду.  До їхніх повноважень належить організація роботи відповідної палати, контроль здійснення аналізу та узагальнення судової практики у справах, віднесених до компетенції палати. Також  обрано заступників секретарів. За...

Детальніше »
Вітання Голови Вищого господарського суду України з нагоди Дня працівників суду 14.12.2010

Шановні судді та працівники апаратів судів!

 

         Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем працівників суду!

Ваша фахова діяльність відіграє вагому роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості. Від Ваших наполегливих зусиль залежить надійність правового захисту громадян, а відтак і збереження стабільності й миру в суспільстві. Саме тому в Україні найактуальнішим питанням є здійснення судової реформи з метою удосконалення системи судоустрою, створення функціонально та фактично незалежного правосуддя, забезпечення вільного доступу кожного громадянина до суду.

         Упевнений, що саме таким шляхом можна підвищити авторитет судової влади, забезпечити верховенство права, належний захист прав і свобод людини та інтересів держави.

         Бажаю всім суддям, працівникам апаратів судів професійної наснаги і нових звершень на ниві благородного служіння його величності Закону! Щиро зичу міцного здоров'я, великого людського щастя Вам і Вашим...

Детальніше »