Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 12 грудня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
До 20-річчя утворення системи господарських судів України 09.12.2010

 

         4 червня  2011 року система господарських (арбітражних) судів України відзначатиме 20-річчя з часу  свого утворення.  Днями  у Вищому господарському суді України відбулося перше координаційне засідання робочої групи по підготовці урочистих заходів з цієї нагоди. З напрямками роботи, згідно плану, затвердженого Головою ВГСУ Віктором Татьковим, присутніх ознайомив керівник групи, заступник Голови суду Анатолій Осетинський.

         Ряд намічених пунктів передбачають широке висвітлення шляхів вдосконалення господарського судочинства України за роки його становлення та напрямки реалізації судової реформи в умовах, запроваджених Законом України «Про судоустрій і статус суддів».

Прес-служба ВГСУ

 

Оголошення 30.11.2010

         Повідомляємо, що 7 грудня 2010 року о 12-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні будуть розглянуті питання формування кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України, призначення на адміністративні посади у господарських судах та стан організаційно-кадрового забезпечення господарських судів.

        

Семінар-тренінг для керівників відділів ВГСУ 15.11.2010

12 листопада 2010 року у Вищому господарському суді України відбувся семінар-тренінг "Управління конфліктами", участь у якому взяли молоді перспективні керівники підрозділів ВГСУ.

Мета семінару - оволодіння системою знань і умінь, які забезпечують здатність аналізувати причини конфліктів, обирати ефективну стратегію поведінки в таких ситуаціях, здійснювати управлінський вплив, налагоджувати ділові відносини, організовувати дієві комунікації у ситуації конфлікту, дотримуватися етики і культури поведінки.

Зазначений семінар покликаний підвищити персональні лідерські якості та рівень ефективності взаємодії керівників з підлеглими.

По закінченні семінару-тренінгу учасники отримали відповідне свідоцтво Інституту вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету, який входить до Переліку навчальних закладів післядипломної освіти для здійснення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції.

 

Детальніше »
Збори суддів ВГСУ 08.11.2010

5 листопада 2010 року відбулися збори суддів Вищого господарського суду України з наступним порядком денним:

1. Про затвердження структури апарату Вищого господарського суду України.

2. Про затвердження штатного розпису апарату Вищого господарського суду України.

3. Про затвердження Положення про апарат Вищого господарського суду України.

Відповідно до положень статті 150 ч. 2 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», розгляд цих питань відбувся за поданням Голови Вищого господарського суду України Віктора Татькова.

У ході зібрання суддями детально розглянуто та обговорено кожний пункт поданого порядку денного, заслухано ряд пропозицій.

За результатом обговорення вищевказаних питань прийнято рішення, яким затверджено структуру апарату ВГСУ, штатний розпис та Положення про апарат ВГСУ.

 

Прес-служба ВГСУ

 

 

Відбулось засідання секції Науково-консультативної ради ВГСУ 08.11.2010

1 листопада 2010 року у Вищому господарському суді України відбулось засідання секції законодавства у сфері державного регулювання економічних відносин Науково-консультативної ради ВГСУ.

У засіданні секції взяли участь науковці: доктор юридичних наук, професор кафедри господарського права Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка Беляневич О.А., кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права і процесу Львівського національного університету ім. І.Я. Франка Богдан Й. Г., кандидат юридичних наук, керуючий партнер ЮФ "Антіка" Кот О.О., доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент АПрН України, Голова Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі України Костицький В.В., доктор юридичних наук, академік АПрН України, Заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри цивільного права Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка Кузнєцова Н.С., доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент АПрН України, завідувач кафедри цивільного права Київського національного університету ім. Т.Г....

Детальніше »
Судді у відставці (на пенсії), які працювали у Вищому господарському суді України 07.11.2010

Притика Дмитро Микитович

 


Демченко Сергій Федорович

 

 

Осетинський Анатолій Йосипович

 

Москаленко Віктор Семенович

 

 

     

ПІП

(дата народження)

роки, коли працював

посада

 

 

 

ПІП

(дата народження)

роки, коли працював

посада


 

 

ПІП

(дата народження)

роки, коли працював

посада


 

 

ПІП

(дата народження)

роки,...

Детальніше »
Прийнято постанову Вищого господарського суду України 18.10.2010

 

Постанова пленуму Вищого господарського суду України

«Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ-2 Господарського процесуального кодексу України»

 

         Початок жовтня ( 01.10 - 11.10.2010 р.) став знаковим у роботі Вищого господарського суду України. З прийняттям нового Закону «Про судоустрій та статус суддів» та у зв'язку з потребою однакового застосування розділу ХІІ-2 Господарського процесуального кодексу, зокрема норм кодексу, які регулюють порядок перевірки ВГСУ відповідності заяв сторін та Генпрокурора про перегляд рішень господарських судів вимогам ГПК, пленум ВГСУ вирішив підготувати такі роз'яснення. Тож в десятиденний період суддями та редакційною комісією було зроблено досконалий аналіз назрілого питання та на завершальному етапі пленуму ВГСУ було прийнято відповідну постанову (текст постанови подається нижче), котра є вагомим чинником на сучасному етапі судочинства.

Прес-служба ВГСУ

  

ПЛЕНУМ ВИЩОГО ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ УКРАЇНИ

Детальніше »

Завершив роботу черговий пленум Вищого господарського суду України 13.10.2010

Завершив роботу черговий пленум Вищого господарського суду України


11 жовтня після оголошеної перерви завершився  черговий пленум Вищого господарського суду України, котрий  розпочав свою роботу  1 жовтня цього  року.

Темою обговорення став опрацьований редакційною комісією проект роз'яснення пленуму Вищого господарського суду України «Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ-2 Господарського процесуального кодексу України».

Метою прийняття названого роз'яснення є забезпечення однакового і правильного застосування норм ГПК України, які регулюють порядок перевірки Вищим господарським судом України відповідності заяв сторін та Генерального прокурора України про перегляд судових рішень господарських судів вимогам цього Кодексу. 

Опрацьований проект роз'яснення на засіданні пленуму представив заступник Голови Вищого господарського суду України Віктор Москаленко. 

За результатами обговорення,...

Детальніше »
Голова Вищого господарського суду України вітає з професійним святом! 08.10.2010

Суддям та працівникам господарських судів

Шановні колеги! 

         Щиро вітаю суддів та працівників господарських судів України, з професійним святом - Днем юриста!

         Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а й утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

         Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.

         Впевнений, що ви й надалі вірно служитимете інтересам України та її громадян, з честю примножуватимете славні традиції своєї професії, докладатимете зусилля задля утвердження ідеалів верховенства права та справедливості.

         Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та подальших здобутків на ниві служіння закону, здійснення правосуддя!

З повагою,

Голова Вищого господарського суду України...

Детальніше »
З НАГОДИ ДНЯ ЮРИСТА УКРАЇНИ 08.10.2010

8 жовтня в актовому залі Вищого господарського суду України з нагоди Дня юриста відбулися збори працівників апарату суду.

З професійним святом присутніх привітала керівник апарату ВГСУ Ірина Галівець.

Працівникам апарату, котрі відзначилися сумлінною працею, вручено заохочувальні подяки і грамоти від керівництва ВГСУ та Ради суддів господарських судів України.

 Прес-служба ВГСУ