Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 28 червня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Голова ВГСУ Богдан Львов взяв участь у IV Міжнародному форумі з інтелектуальної власності 07.06.2017

7 червня 2017 року відбувся ІV Міжнародний форум з інтелектуальної власності, організований тижневиком "Юридическая практика". 

У роботі заходу взяли участь судді господарських судів, науковці, практикуючі юристи, представники міжнародних організацій, бізнесу та експертного середовища. 

Голова ВГСУ Богдан Львов у своїй промові на першій панельній дискусії "Інтелектуальний" судоустрій", наголосив, що для розвитку вітчизняної економіки та залучення міжнародних інвестицій надзвичайно важливим є захист прав інтелектуальної власності, а тому створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності є позитивною новацією. За словами очільника ВГСУ, наразі ведуться активні дискусії щодо компетенції майбутнього Суду, його функцій, структури тощо. Зокрема, ще остаточно не вирішено, чи це буде лише суд першої інстанції, чи він зможе також і переглядати судові рішення в апеляційному порядку. Проте вже домінує точка зору, що цей Суд має включати в себе і першу, і другу інстанції, адже це матиме низку переваг і не перевантажуватиме майбутню не чисельну судову...

Детальніше »
Голова ВГСУ Богдан Львов долучився до урочистих заходів у Київському інституті інтелектуальної власності та права 07.06.2017

7 червня 2017 року Голова ВГСУ Богдан Львов відвідав Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», де взяв участь в урочистостях з нагоди відкриття дошок пошани: "Гордість нашого інституту» і «Кращі студенти нашого інституту» та нового спортивного тренажерного залу у гуртожитку.

Зі щирими вітаннями на свято завітали гості та колишні випускники інституту.

Голова ВГСУ Богдан Львов на правах колишнього випускника Інституту інтелектуальної власності привітав присутніх з цією подією та наголосив, що інтелектуальна власність безсумнівно визначає розвиток світу: “В Україні зараз ця сфера права, поряд з конкурентним законодавством, є найбільш проєвропейською та постійно удосконалюється і розвивається”. 

Очільник ВГСУ також подякував викладацькому складу за те, що вони вкладають в студентів ті знання, які в подальшому дозволяють їм реалізовуватися не лише як особистостям, а й як професіоналам у відповідній сфері.

Кращі студенти були нагороджені Почесними грамотами Інституту...

Детальніше »
У Вищому господарському суді України відбулася оглядова екскурсія 06.06.2017

2 червня 2017 року у Вищому господарському суді України відбулася оглядова екскурсія для представників секретаріату Вищої ради правосуддя – заступника керівника секретаріату Вищої ради правосуддя Зуба Дмитра Степановича, начальника управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності секретаріату  Вищої ради правосуддя Лисенко Оксани Миколаївни, заступника керівника апарату Овідіопольського районного суду Одеської області Паламарчук Ірини Вікторівни.

Під час екскурсії  відвідувачі оглянули актовий зал, зал судових засідань, конференц-зал, атріум, бібліотеку суду.

В музеї історії господарських судів України відвідувачі ознайомилися з документально-речовими матеріалами, які розповідають про створення, становлення і розвиток господарських судів України, роль у їх становленні головних державних арбітрів Красноступа І.Я., Корчака І.І., Матвєєва Ю.Г., голів Вищого господарського суду України Притики Д.М., Демченка С.Ф., Татькова В.І., Львова Б.Ю. та їх заступників, державних арбітрів і суддів у відставці.

Відвідувачі оглянули стенди, фотоальбоми,...

Детальніше »
Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за травень 2017 року 02.06.2017

У травні 2017 року до Вищого господарського суду України надійшло від фізичних та юридичних осіб 52 звернення і 5073 запити на інформацію, зокрема:

- 52 письмові звернення стосовно надходження, реєстрації та розгляду касаційних скарг, надання копій судових рішень, виконання судових доручень, порядку повернення судового збору, розміщення оголошень про проведення аукціону тощо;

- 16 письмових запитів на інформацію та 484 онлайн запити щодо розгляду касаційних скарг;

- 4573 усні запити щодо розгляду касаційних скарг Вищим господарським судом України, надання інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи Вищого господарського суду України, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити і звернення, що надійшли до суду, надано відповіді згідно із Законами України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та іншими нормативно-правовими актами.

Привітання Голови Вищого господарського суду України Богдана Львова з нагоди 26-ї річниці утворення господарських (арбітражних) судів України 01.06.2017

Шановні колеги!

 

Щиро вітаю Вас з 26-ю річницею утворення господарських (арбітражних) судів України!

26 років яскраво засвідчили, що арбітражно-судова система гідно витримала перевірку часом і довела свою спроможність якісно, оперативно і об'єктивно забезпечувати захист прав та інтересів суб'єктів господарювання. 

Сприяючи розвитку та зміцненню національної економіки нашої держави, господарські суди стали одним із потужних важелів українського судочинства.

Низький уклін та безмежна вдячність державним арбітрам, суддям у відставці, які своєю відповідальною, високопрофесійною працею зробили вагомий внесок у становлення та розбудову господарського (арбітражного) судочинства.

Переконаний, що незважаючи на будь-які обставини, пріоритетними завданнями для нас й надалі залишатимуться забезпечення справедливого, ефективного, якісного правосуддя, підвищення рівня довіри громадськості, а також збереження досвіду та усталених традицій в системі господарських судів.

У цей святковий та важливий день щиро зичу Вам, дорогі колеги,...

Детальніше »
У Вищому господарському суді України відбулися урочисті збори з нагоди 26-ї річниці утворення господарських (арбітражних) судів 01.06.2017

1 червня 2017 року з нагоди 26-ї річниці утворення господарських (арбітражних) судів України у Вищому господарському суді України відбулися урочисті збори.

У своєму вітальному слові Голова ВГСУ Богдан Львов висловив вдячність колегам, державним арбітрам, суддям у відставці, які своєю відповідальною, високопрофесійною працею зробили вагомий внесок у становлення та розбудову господарського (арбітражного) судочинства.

Привітання з нагоди свята також висловили очільники ВГСУ у відставці Дмитро Притика та Сергій Демченко.

Разом з тим, враховуючи сумлінну і бездоганну працю, досягнення в професійній діяльності, значний внесок у справу забезпечення діяльності господарських судів України відзначено суддів ВГСУ у відставці, а також працівників апарату ВГСУ.

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

Голова ВГСУ Богдан Львов взяв участь в урочистостях з нагоди відкриття нового приміщення Господарського суду Вінницької області 29.05.2017

26 травня 2017 року в м. Вінниця по завершенню ремонтних робіт відбулось урочисте відкриття нового приміщення Господарського суду Вінницької області за адресою: вулиця Пирогова, 29.

У заході взяли участь Голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, Голова ВГСУ Богдан Львов, заступник Голови ВГСУ Геннадій Кравчук, Голова Господарського суду Вінницької області Федір Колбасов, Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, Голова Рівненського апеляційного господарського суду Олег Мельник, Голова Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин, Голова Вінницького окружного адміністративного суду Олександр Вільчинський, Голова Вінницького міського суду Вінницької області Андрій Михайленко, а також представники місцевої влади.

На завершення урочистостей відбулася екскурсія приміщеннями і кабінетами суду.  

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

До уваги громадян! 29.05.2017

Відповідно до Указу Президента України від 28 квітня 2017 року №133/217 щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" обмежено доступ до поштових сервісів «Mail.ru» (mail.ru, mail.ua, yandex.ru, yandex.ua, inbox.ru, list.ru, bk.ru). 

В свою чергу, Вищий господарський суд України звертається до громадян користуватися поштовими сервісами, які не заборонені зазначеним Указом, для забезпечення електронного листування, зокрема, щодо надання та отримання документів електронною поштою.

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

Розділ "Новини і події" доповнено новими матеріалами 25.05.2017

Розділ "Новини і події" на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України доповнено відеоматеріалами, актуальними інтерв'ю і коментарями суддів ВГСУ щодо перебігу судової реформи в Україні.

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

Шановні ветерани та співвітчизники! 05.05.2017

У ці травневі дні український народ вшановує День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми пам'ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Ми знаємо, що перемагає той, хто захищає свою Батьківщину, і віримо, що в нинішній боротьбі з агресором український народ обов'язково переможе.

Низький уклін, вічна пам'ять героям та слава ветеранам, які зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни. 

Напередодні світлого свята бажаю Вам щастя, здоров'я, оптимізму та довголіття! Нехай у Ваших родинах панує злагода, спокій та благополуччя, а оселі повняться достатком і затишком! Мирного неба Вам та Вашим родинам! 

 

З повагою

Голова Вищого господарського суду України                                                                            Богдан Львов