Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 12 грудня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за березень 2016 року 01.04.2016

У березні 2016 року до Вищого господарського суду України надійшло від фізичних та юридичних осіб 62 звернення і 4683 запити на інформацію, зокрема:

- 62 письмові звернення стосовно надходження та реєстрації касаційних скарг, розгляду касаційних скарг, надання копій судових рішень, виконання судових доручень, порядку повернення судового збору, розміщення оголошень про проведення аукціону тощо;

- 15 письмових запитів на інформацію щодо розгляду касаційних скарг;

- 4668 усних запитів щодо розгляду касаційних скарг Вищим господарським судом України, надання інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи Вищого господарського суду України, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити і звернення, що надійшли до суду, надано відповіді згідно із Законами України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та іншими нормативно-правовими актами.

УВАГА! Повідомлення для ЗМІ! 25.03.2016

Засобами масової інформації розповсюджено повідомлення про затримання судді Вищого господарського суду України Віктора Швеця.

Водночас таке затримання не здійснювалось, а суддя перебуває на своєму робочому місці. 

За повідомленням самого Віктора Швеця, у нього існує приватний конфлікт, який виник з цивільно-правових відносин.

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

Студенти-правники обговорили проблеми та перспективи реформування господарського законодавства України 24.03.2016

24 березня 2016 року у Вищому господарському суді України відбувся круглий стіл студентського наукового товариства на тему: "Проблеми та перспективи реформування господарського законодавства України", співорганізаторами якого виступили ВГСУ та Київський національний університет імені Тараса Шевченка. 

В заході взяли участь студентська молодь і науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Академії праці, соціальних відносин і туризму, Київського інституту Національного університету "Одеська юридична академія", та керівництво ВГСУ - Голова суду Богдан Львов і його заступник Геннадій Кравчук.

Модераторами виступили декан юридичного факультету, д.ю.н., професор КНУ імені Тараса Шевченка Іван Гриценко та д.ю.н., професори кафедри господарського права КНУ імені Тараса Шевченка Вікторія Рєзнікова і Ніно Пацурія.

З вітальним словом перед студентами виступив Голова ВГСУ Богдан Львов, який наголосив, зокрема, на важливості співпраці ВГСУ з юридичним факультетом КНУ імені Тараса Шевченка в цілому та з кафедрою господарського права зокрема....

Детальніше »
Оголошення про проведення конкурсу 23.03.2016

Вищий господарський суд України, що знаходиться за адресою: 01016, м. Київ, вул. Копиленка, 6, оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців (див. далі)

Судді ВГСУ взяли участь у ІV Міжнародному судово-правовому форумі “Судова реформа: стан та напрями розвитку” 18.03.2016

17-18 березня 2016 року традиційно у Кловському палаці відбувся ІV Міжнародний судово-правовий форум “Судова реформа: стан та напрями розвитку”, організований Верховним Судом України та газетою “Юридична практика”, спільно з проектом ЄС “Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні” та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

У роботі Форуму взяли участь заступник Глави Адміністрації Президента України, координатор Ради з питань судової реформи, секретар Конституційної комісії Олексій Філатов, очільники Верховного та вищих спеціалізованих судів України, керівництво та члени Ради суддів України, Вищої ради юстиції і Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, судді, представники провідних юридичних фірм, адвокатського корпусу і прокуратури, відомі вчені, науковці та міжнародні експерти. 

Вищий господарський суд України на Форумі представляли Голова ВГСУ Богдан Львов, його заступник Геннадій Кравчук, судді Лілія Катеринчук, Тетяна Козир, Валентин Палій, Володимир Погребняк та Людмила Стратієнко.

Упродовж...

Детальніше »
За підсумками засідання робочої групи з підготовки проекту змін до Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство 17.03.2016

17 березня 2016 року у Вищому господарському суді України відбулося засідання робочої групи, створеної відповідно до розпорядження Голови ВГСУ від 02.03.2016 № 10-р з метою вироблення спільних пропозицій щодо подальшого нормативного врегулювання проблемних питань, пов'язаних з відбором кандидатів на призначення судом арбітражного керуючого у справах про банкрутство та підготовки проекту про внесення змін до Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство.

Захід відбувся під головуванням заступника Голови ВГСУ, керівника робочої групи Сергія Могила.

У засіданні робочої групи взяли участь судді третьої судової палати ВГСУ, які спеціалізуються на розгляді справ про банкрутство, зокрема, Володимир Погребняк, Лілія Катеринчук, Борис Поляков; керівник апарату ВГСУ Наталія Пляс, начальник управління забезпечення роботи третьої судової палати ВГСУ Максим Мельничук, начальник відділу вивчення та узагальнення судової практики ВГСУ Олександра Сколота, заступник директора департаменту з питань судової...

Детальніше »
Розділ "Судова практика" доповнено новим інформаційним листом 15.03.2016

У розділі "Судова практика" на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України розміщено Інформаційний лист ВГСУ від 14.03.2016 № 01-06/494/16 "Про внесення змін до Інформаційного листа ВГСУ від 11.04.2005 №01-8/344 "Про деякі питання практики застосування норм ГПК України, порушені у доповідних записках про роботу господарських судів у 2004 році". 

 

З повним текстом документа можна ознайомитися тут.

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

Шановні жінки! 04.03.2016

Щиро вітаю з Міжнародним жіночим днем 8 березня!

У цей святковий день бажаю Вам, щоб весняні промені сонця дарували Вам гарний настрій, щирі посмішки, увагу та любов рідних і близьких .

Нехай завжди у Вашому серці панує мир та гармонія, а у Вашому домі царює радість, тепло і затишок.

Будьте щасливими і коханими!

Зі святом весни!

 

З повагою

Голова Вищого

господарського суду України        Богдан Львов

Увага! ВГСУ на офіційному веб-сайті запускає в режимі on-line тестову версію “ІнфоЦентр” 04.03.2016

З метою покращення інформаційної відкритості та забезпечення права громадян на доступ до судової інформації, Вищий господарський суд України запускає на офіційному веб-сайті в режимі on-line тестову версію “ІнфоЦентр”.

В режимі on-line за номером справи надається інформація щодо: дати надходження судової справи до суду; учасників процесу (крім фізичних осіб); дати, часу та місця розгляду судової справи; результатів розгляду касаційної скарги.

Крім того, надається інформація щодо платіжних реквізитів для перерахування судового збору за подання касаційних скарг та видачу документів Вищим господарським судом України, графіку прийому громадян, інших питань організаційного характеру.

Вищий господарський суд України не надає консультації з правових питань.

Cпівробітники апарату ВГСУ відповідатимуть на запитання в режимі on-line у робочі години:

понеділок - четвер: з 9:00 до 18:00

п"ятниця: з 9:00 до 16:45

обідня перерва: з 13:00 до 13:45

 

Відділ...

Детальніше »
Розділ "Судова практика" та підрозділ "Пленум ВГСУ" веб-сайту Вищого господарського суду України поповнено новими постановами пленуму 04.03.2016

25 лютого 2016 року на черговому засіданні пленуму Вищого господарського суду України прийнято такі постанови:

№ 1 "Про підсумки роботи господарських судів України в 2015 році та завдання на 2016 рік";

№ 2 "Про хід виконання постанови пленуму Вищого господарського суду України від 05.03.2015 № 1 "Про підсумки роботи господарських судів України у 2014 році та завдання на 2015 рік";

№ 3 "Про внесення змін до Положення про Науково-консультативну раду Вищого господарського суду України та додатку 2 постанови пленуму Вищого господарського суду України від 10.07.2014 № 4";

№ 4 "Про деякі питання практики вирішення спорів, що виникають з корпоративних правовідносин".