Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 14 грудня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за травень 2017 року 02.06.2017

У травні 2017 року до Вищого господарського суду України надійшло від фізичних та юридичних осіб 52 звернення і 5073 запити на інформацію, зокрема:

- 52 письмові звернення стосовно надходження, реєстрації та розгляду касаційних скарг, надання копій судових рішень, виконання судових доручень, порядку повернення судового збору, розміщення оголошень про проведення аукціону тощо;

- 16 письмових запитів на інформацію та 484 онлайн запити щодо розгляду касаційних скарг;

- 4573 усні запити щодо розгляду касаційних скарг Вищим господарським судом України, надання інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи Вищого господарського суду України, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити і звернення, що надійшли до суду, надано відповіді згідно із Законами України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та іншими нормативно-правовими актами.

Привітання Голови Вищого господарського суду України Богдана Львова з нагоди 26-ї річниці утворення господарських (арбітражних) судів України 01.06.2017

Шановні колеги!

 

Щиро вітаю Вас з 26-ю річницею утворення господарських (арбітражних) судів України!

26 років яскраво засвідчили, що арбітражно-судова система гідно витримала перевірку часом і довела свою спроможність якісно, оперативно і об'єктивно забезпечувати захист прав та інтересів суб'єктів господарювання. 

Сприяючи розвитку та зміцненню національної економіки нашої держави, господарські суди стали одним із потужних важелів українського судочинства.

Низький уклін та безмежна вдячність державним арбітрам, суддям у відставці, які своєю відповідальною, високопрофесійною працею зробили вагомий внесок у становлення та розбудову господарського (арбітражного) судочинства.

Переконаний, що незважаючи на будь-які обставини, пріоритетними завданнями для нас й надалі залишатимуться забезпечення справедливого, ефективного, якісного правосуддя, підвищення рівня довіри громадськості, а також збереження досвіду та усталених традицій в системі господарських судів.

У цей святковий та важливий день щиро зичу Вам, дорогі колеги,...

Детальніше »
У Вищому господарському суді України відбулися урочисті збори з нагоди 26-ї річниці утворення господарських (арбітражних) судів 01.06.2017

1 червня 2017 року з нагоди 26-ї річниці утворення господарських (арбітражних) судів України у Вищому господарському суді України відбулися урочисті збори.

У своєму вітальному слові Голова ВГСУ Богдан Львов висловив вдячність колегам, державним арбітрам, суддям у відставці, які своєю відповідальною, високопрофесійною працею зробили вагомий внесок у становлення та розбудову господарського (арбітражного) судочинства.

Привітання з нагоди свята також висловили очільники ВГСУ у відставці Дмитро Притика та Сергій Демченко.

Разом з тим, враховуючи сумлінну і бездоганну працю, досягнення в професійній діяльності, значний внесок у справу забезпечення діяльності господарських судів України відзначено суддів ВГСУ у відставці, а також працівників апарату ВГСУ.

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

Голова ВГСУ Богдан Львов взяв участь в урочистостях з нагоди відкриття нового приміщення Господарського суду Вінницької області 29.05.2017

26 травня 2017 року в м. Вінниця по завершенню ремонтних робіт відбулось урочисте відкриття нового приміщення Господарського суду Вінницької області за адресою: вулиця Пирогова, 29.

У заході взяли участь Голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, Голова ВГСУ Богдан Львов, заступник Голови ВГСУ Геннадій Кравчук, Голова Господарського суду Вінницької області Федір Колбасов, Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, Голова Рівненського апеляційного господарського суду Олег Мельник, Голова Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин, Голова Вінницького окружного адміністративного суду Олександр Вільчинський, Голова Вінницького міського суду Вінницької області Андрій Михайленко, а також представники місцевої влади.

На завершення урочистостей відбулася екскурсія приміщеннями і кабінетами суду.  

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

До уваги громадян! 29.05.2017

Відповідно до Указу Президента України від 28 квітня 2017 року №133/217 щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" обмежено доступ до поштових сервісів «Mail.ru» (mail.ru, mail.ua, yandex.ru, yandex.ua, inbox.ru, list.ru, bk.ru). 

В свою чергу, Вищий господарський суд України звертається до громадян користуватися поштовими сервісами, які не заборонені зазначеним Указом, для забезпечення електронного листування, зокрема, щодо надання та отримання документів електронною поштою.

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

Розділ "Новини і події" доповнено новими матеріалами 25.05.2017

Розділ "Новини і події" на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України доповнено відеоматеріалами, актуальними інтерв'ю і коментарями суддів ВГСУ щодо перебігу судової реформи в Україні.

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ

Шановні ветерани та співвітчизники! 05.05.2017

У ці травневі дні український народ вшановує День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми пам'ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Ми знаємо, що перемагає той, хто захищає свою Батьківщину, і віримо, що в нинішній боротьбі з агресором український народ обов'язково переможе.

Низький уклін, вічна пам'ять героям та слава ветеранам, які зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни. 

Напередодні світлого свята бажаю Вам щастя, здоров'я, оптимізму та довголіття! Нехай у Ваших родинах панує злагода, спокій та благополуччя, а оселі повняться достатком і затишком! Мирного неба Вам та Вашим родинам! 

 

З повагою

Голова Вищого господарського суду України                                                                            Богдан Львов

Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за квітень 2017 року 04.05.2017

У квітні 2017 року до Вищого господарського суду України надійшло від фізичних та юридичних осіб 47 звернень і 5260 запитів на інформацію, зокрема:

- 47 письмових звернень стосовно надходження, реєстрації та розгляду касаційних скарг, надання копій судових рішень, виконання судових доручень, порядку повернення судового збору, розміщення оголошень про проведення аукціону тощо;

- 10 письмових запитів на інформацію та 1666 онлайн запитів щодо розгляду касаційних скарг;

- 3584 усні запити щодо розгляду касаційних скарг Вищим господарським судом України, надання інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи Вищого господарського суду України, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити і звернення, що надійшли до суду, надано відповіді згідно із Законами України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та іншими нормативно-правовими актами.

Судді ВГСУ взяли участь у "Семінарі з прозорого та ефективного судового управління" 28.04.2017

26-28 квітня 2017 року відбувся "Семінар з прозорого та ефективного судового управління" за сприяння Міністерства торгівлі США Програми розвитку комерційного права (CLDP) у координації з Вищою радою правосуддя, Вищим господарським судом України та Вищим адміністративним судом України.

Мета семінару – покращення прозорості та підвищення ефективності вирішення судових справ в Україні із залученням досвіду та професійної компетентності американських суддів і керівників апарату судів для обговорення та пошуку рішень, спрямованих на подолання викликів ефективності здійснення правосуддя, зокрема, управління справами, етики та апеляційних процедур.

Від Вищого господарського суду у заході взяли участь заступник Голови ВГСУ Сергій Могил, судді ВГСУ Володимир Поліщук, Володимир Селіваненко, Артур Ємельянов, суддя ВГСУ у відставці Віктор Москаленко, керівник апарату ВГСУ Наталія Пляс, начальник Управління забезпечення роботи другої судової палати Леся Зуєвич, начальник відділу вивчення та узагальнення судової практики Олександра Сколота, начальник відділу міжнародно-правового...

Детальніше »
У Вищому господарському суді України відбулася оглядова екскурсія для студентів 27.04.2017

25 квітня 2017 року у Вищому господарському суді України відбулася оглядова екскурсія для студентів юридичного факультету Державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет".

Під час екскурсії студенти відвідали актовий зал, конференц-зал, зал судових засідань, атріум, бібліотеку суду.

В музеї історії господарських судів України відвідувачі дізналися про створення і розвиток системи господарських судів України, роль у їх становленні головних державних арбітрів Красноступа І.Я., Корчака І.І., Матвєєва Ю.Г., голів Вищого господарського суду України Притики Д.М., Демченка С.Ф., Львова Б.Ю., їх заступників, державних арбітрів і суддів у відставці.

Студенти переглянули копії архівних документів, які відображають діяльність господарських (арбітражних) судів України починаючи з 1942 року, дізналися про їх сьогодення – професійну та наукову діяльність суддів та працівників апаратів Вищого господарського суду України, апеляційних та місцевих господарських судів, міжнародні зв'язки Вищого господарського суду України, видавничу діяльність, участь...

Детальніше »