Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 12 грудня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
За підсумками засідання секції першої та другої судових палат Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України 08.07.2013

08 липня 2013 року у приміщенні Вищого господарського суду України проведено засідання секції першої та другої судових палат Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України, на якому з метою наукового опрацювання, враховуючи важливість та актуальність для формування судової практики, суддями Вищого господарського суду України спільно з провідними науковцями та вченими України, а також за участю профільних фахівців та спеціалістів галузі залізничного транспорту обговорено проект постанови пленуму Вищого господарського суду України "Про деякі питання практики вирішення спорів, що виникають з перевезення вантажів залізницею".

Захід відбувся за ініціативи другої судової палати, за сприяння Голови Секції НКР, заступника Голови Вищого господарського суду України, кандидата юридичних наук, заслуженого юриста України Осетинського Анатолія Йосиповича. Активну участь в організації та проведенні засідання секції взяв заступник голови Секції НКР, секретар другої судової палати Вищого господарського суду України Першиков Євген Володимирович.

Позицію...

Детальніше »
У Мінську відбулася Міжнародна науково-практична конференція 04.07.2013

21 червня 2013 року у Мінську відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: "Альтернативні способи вирішення спорів у Співдружності Незалежних Держав: від національних до міжнародних інструментів" (далі - Конференція).

Мета Конференції - вивчення особливостей національних і міжнародних позасудових процедур вирішення спорів, а також специфіки їх використання в діяльності Економічного Суду СНД і Міжнародного центру по врегулюванню спорів при Економічному Суді СНД.

Під час заходу були представлені позиції і точки зору з обговорюваних питань видатних вчених у галузі права та економіки, представників судових органів, міжнародних арбітражних судів, міжнародних громадських об'єднань юристів та інших учасників.

На основі позицій і думок, висловлених учасниками, прийнято Підсумковий документ Конференції, який передбачається направити до держав-учасниць СНД, органів та інститутів Співдружності.

На завершення роботи Конференції Голова Економічного Суду СНД Камєнкова Л.Е. від імені Економічного Суду СНД подякувала всім за активну участь у заході, цікаві...

Детальніше »
08 липня 2013 року відбудеться засідання секції першої та другої судових палат Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України 04.07.2013

08 липня 2013 року о 14 годині 30 хвилин у приміщенні Вищого господарського суду України буде проведено засідання секції першої та другої судових палат Науково-консультативної ради Вищого господарського суду України.

На засіданні Секції суддями Вищого господарського суду України спільно з провідними науковцями та вченими України, а також за участю фахових спеціалістів галузі залізничного транспорту планується у форматі дискусії, як у теоретичному, так і у практичному аспектах, обговорити проект постанови пленуму Вищого господарського суду України "Про деякі питання практики вирішення спорів, що виникають з перевезення вантажів залізницею".

Метою проведення Секції є наукове опрацювання вказаного проекту постанови Пленуму, враховуючи його важливість та актуальність для формування єдиної судової практики при розгляді господарськими судами відповідної категорії спорів.

 

Акредитацію для ЗМІ щодо участі у такому заході можна здійснити до 04 липня 2013 року за телефоном +38 (044) 536 05 67. Контактна особа: Олійник Людмила...

Детальніше »
Вищий господарський суд України повідомляє: 03.07.2013

Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 20.06.2013 № 346-VII обрано безстроково на посаду судді Одеського апеляційного господарського суду Морщагіну Наталію Станіславівну.

Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 20.06.2013 № 347-VII обрано безстроково на посаду судді Дніпропетровського апеляційного господарського суду Подобєда Ігоря Миколайовича.

Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 20.06.2013 № 348-VII обрано безстроково на посаду судді Господарського суду Київської області Ярему Валерія Анатолійовича.

Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 20.06.2013 № 349-VII обрано безстроково на посаду судді Харківського апеляційного господарського суду Тарасову Ірину Валеріївну.

Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 20.06.2013 № 350-VII обрано безстроково на посади суддів Дніпропетровського апеляційного господарського суду:

Березкіну Олену Володимирівну;

Дарміна Михайла Олександровича;

Коваль Любов Анатоліївну;

Пархоменко Наталію Володимирівну;

Чередка Антона Євгеновича.

Постановою...

Детальніше »
Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за червень 2013 року 01.07.2013

У червні 2013 року до Вищого господарського суду України надійшло 33  звернення і 4197 запитів на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

-         33 письмових звернення стосовно дій суддів господарських судів, розгляду справ, надання копій матеріалів конкретних справ тощо;

-         3 письмових запита на інформацію стосовно розгляду конкретних справ, надання інформації про надходження та реєстрацію касаційних скарг;

-         4194 усних запитів стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України, інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи Вищого господарського суду України, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити і звернення, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних...

Детальніше »
Оголошення 27.06.2013

27 червня 2013 року у Вищому господарському суді України відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України.

На засіданні було  прийнято рішення щодо внесення до Вищої ради юстиції подання про призначення Величко Надії Леонідівни на посаду голови Дніпропетровського апеляційного господарського суду, розглянуто результати вивчення організації діяльності господарських судів Волинської та Харківської областей та прийнято рішення щодо створення робочої групи для вивчення організації діяльності Одеського апеляційного господарського суду та господарських судів Одеської, Миколаївської, Херсонської областей.

Привітання Голови Вищого господарського суду України з Днем Конституції України 27.06.2013

Дорогі співвітчизники, щиро вітаю Вас із Днем Конституції України!

 

Висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, був прийнятий Основний Закон України - Конституція, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність - фундаментальні засади, на яких грунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Нехай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім'ї. Зі святом Вас!

 

З повагою

 

Голова Вищого

господарського суду України                                                                          ...

Детальніше »
Оголошення 21.06.2013

Повідомляємо, що 27 червня 2013 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України.

До порядку денного засідання внесені питання зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України та виключення з кадрового резерву, внесення подань Вищій раді юстиції щодо призначення суддів на адміністративні посади в судах та розгляд результатів вивчення організації діяльності господарського суду Волинської області та господарського суду Харківської області.

Внесено зміни до Інструкції з діловодства в господарських судах України 20.06.2013

Наказом від 17.06.2013 р. № 84 Державна судова адміністрація внесла зміни до Інструкції з діловодства в господарських судах.

Зокрема, Інструкцію доповнено нормою, яка встановлює, що процесуальні документи суду виготовляються згідно з вимогами державних стандартів.

Текст процесуального документа зберігається в автоматизованій системі документообігу суду у формі відповідного електронного документа, засвідченого електронним цифровим підписом судді (судді-доповідача).

Крім того, в новій редакції викладено підпункт 2.6.2 пункту 2.6 Інструкції.

Встановлено, що вихідний процесуальний документ суду, який роздруковується для його надсилання (вручення) у встановленому процесуальним законодавством порядку, має обов'язково містити унікальний штрих-код, який автоматично формується автоматизованою системою документообігу суду, розміщується в нижньому правому куті кожної сторінки документа і дає можливість ідентифікувати такий документ. Унікальний штрих-код містить виключно:

- код бази даних суду;

- унікальний ідентифікатор документу в базі даних суду;

- тип...

Детальніше »
Вищий господарський суд України повідомляє: 20.06.2013

Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 06.06.2013 № 326-VII обрано на посади суддів безстроково:

Господарського суду Тернопільської області Охотницьку Наталію Володимирівну;

Господарського суду Хмельницької області Смаровоза Михайла Васильовича.

Господарського суду міста Севастополя Кравченко Вікторію Єфимівну та Плієву Наталю Гурамівну.

Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 06.06.2013 № 327-VII обрано безстроково на посади суддів Рівненського апеляційного господарського суду:

Мамченко Юлію Андріївну;

Миханюк Марію Вікторівну;

Павлюк Ірину Юріївну.

Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 06.06.2013 № 328-VII обрано безстроково на посаду судді Дніпропетровського апеляційного господарського суду Кузнецова Вадима Олександровича.