Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 14 грудня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Вищий господарський суд України проти Господарського суду міста Києва: 13 забитих м’ячів на двох 06.06.2013

З нагоди 22-ї річниці створення системи господарських судів України 4 червня 2013 року на одному із стадіонів міста Києва зійшлися у товариському двобої футбольні команди Господарського суду міста Києва та Вищого господарського суду України.

Востаннє суперники зустрічались не так вже й давно - у грудні 2012 року на турнірі "Кубок Феміди". Тоді поєдинок завершився фантастичною нічиєю 2:2. Тож сьогодні, перед своїми вболівальниками, команди намагалися якимось чином реабілітуватися.

Матч розвивався за неймовірним сценарієм. Команду Господарського суду міста Києва не влаштовувала навіть нічия, адже у останніх не кращі показники в особистих зустрічах з Вищим господарським судом України.

Проте, попри зусилля капітана команди Господарського суду міста Києва Романа Бойко та компанії фінальний свисток зафіксував перемогу Вищого господарського суду України з рахунком 7:6.

 

Див. фото

За підсумками семінару з питань застосування нової редакції Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" 05.06.2013

Відповідно до плану роботи Вищого господарського суду України на 2013 рік 31 травня 2013 року в приміщенні Одеського апеляційного господарського суду третьою судовою палатою Вищого господарського суду України проведено семінар з питань застосування нової редакції Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон).

Від Вищого господарського суду України в заході взяли участь: суддя, заступник Голови суду Москаленко В.С., суддя, секретар третьої судової палати Заріцька А.О., суддя, заступник секретаря третьої судової палати Поляков Б.М., судді Коваленко В.М., Погребняк В.Я., Поліщук В.Ю. та Ткаченко Н.Г.

Також в роботі семінару взяли участь судді Одеського, Донецького, Дніпропетровського та Севастопольського апеляційних округів та судді господарських судів Вінницької, Черкаської областей, які розглядають справи про банкрутство.

Зі вступним вітальним словом до учасників семінару звернувся заступник Голови Вищого господарського суду України Віктор Москаленко, який поінформував присутніх, що проведенню даного семінару...

Детальніше »
До 22-ї річниці створення системи господарських судів України нагороджено суддів і працівників апаратів господарських судів 04.06.2013

З нагоди 22-ї річниці створення господарських судів України, враховуючи сумлінну і бездоганну працю, досягнення в професійній діяльності, значний внесок у справу забезпечення діяльності господарських судів України суддів і працівників апаратів господарських судів України, нагороджено:

Почесною відзнакою "Знак Пошани" суддю Господарського суду Дніпропетровської області у відставці Катерину Моніну;

Знаком Вищого господарського суду України "За сумлінну працю": голову Господарського суду Харківської області Майю Калантай; суддю Донецького апеляційного господарського суду Зінаїду Азарову; суддю Одеського апеляційного господарського суду Володимира Бєляновського; суддю Господарського суду Вінницької області Надію Говор; суддю Господарського суду Херсонської області Людмилу Александрову; суддю Господарського суду Чернігівської області Любов Лавриненко;

Нагрудним знаком Вищого господарського суду України "Почесний працівник господарського суду України": заступника голови Господарського...

Детальніше »
Вищий господарський суд України повідомляє: 04.06.2013

Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 23.05.2013 № 304-VII обрано на посади суддів безстроково:

господарського суду Донецької області: Курило Ганну Євгеніївну, Попкова Дениса Олександровича;

господарського суду Київської області Щоткіна Олега Віталійовича;

господарського суду Одеської області Петренко Наталію Дмитрівну;

господарського суду Харківської області Чистякову Інну Олегівну;

господарського суду Херсонської області Людоговську Вікторію Володимирівну;

господарського суду Черкаської області Васяновича Анатолія Володимировича;

господарського суду міста Києва: Головіну Катерину Ільдарівну, Самсіна Романа Ігоровича;

господарського суду міста Севастополя Головко Валерію Олегівну.

Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 23.05.2013 № 305-VII обрано безстроково на посаду судді господарського суду Київської області Лопатіна Антона Володимировича.

Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 23.05.2013 № 306-VII обрано суддю Розізнану Інну Вікторівну, раніше обрану безстроково, на  посаду...

Детальніше »
Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за травень 2013 року 04.06.2013

У травні 2013 року до Вищого господарського суду України надійшло 29  звернень і 2915 запитів на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

- 29 письмових звернень стосовно дій суддів господарських судів та Вищого господарського суду України, автоматичного розподілу справ, розгляду справ, надання копій матеріалів конкретних справ тощо;

- 6 письмових запитів на інформацію стосовно розгляду конкретних справ, надання платіжних реквізитів для сплати судового збору за подання заяви про перегляд судових рішень Верховним Судом України, надання інформації про надходження та реєстрацію касаційних скарг тощо;

- 2909 усних запитів стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України, інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи Вищого господарського суду України, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити і звернення, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ...

Детальніше »
Оголошення 01.06.2013

Повідомляємо, що 10 червня 2013 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України.

До порядку денного засідання внесені організаційні питання роботи Ради суддів господарських судів України, зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України та виключення з кадрового резерву, питання внесення подань Вищій раді юстиції щодо призначення суддів на адміністративні посади в судах, розгляд результатів виконання рішень Ради суддів господарських судів України щодо вивчення організації діяльності господарських судів.

Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков привітав колектив з 22-ю річницею створення господарських судів України 31.05.2013

У Вищому господарському суді України відбулися урочисті збори з нагоди 22-ї річниці створення господарських судів України.

Звертаючись до суддів і працівників апарату Вищого господарського суду України, Віктор Татьков привітав колектив зі святом та зазначив, що система господарських судів має вагомі напрацювання і займає важливе місце в українському судочинстві, забезпечує захист прав і законних інтересів суб'єктів господарювання, сприяє розвиткові економічних відносин нашої держави.

З нагоди 22-ї річниці створення господарських судів України, враховуючи сумлінну і бездоганну працю, досягнення в професійній діяльності, значний внесок у справу забезпечення діяльності господарських судів України Віктором Татьковим нагороджено суддів і працівників апарату Вищого господарського суду України:

Знаком Вищого господарського суду України "За сумлінну працю" - суддів Ларису Рогач, Аркадія Уліцького, Миколу Остапенко, помічника судді Олега Остапчука.

Почесною грамотою Вищого господарського суду України та Ради суддів господарських судів України з врученням...

Детальніше »
Привітання Голови Вищого господарського суду України з нагоди 22-річчя з дня утворення системи господарських судів 31.05.2013

Шановні колеги-судді та працівники апаратів господарських судів України!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 22-річчя з дня утворення системи господарських судів України.

Сьогодні господарські суди займають значне місце в системі українського судочинства. Забезпечуючи захист прав і законних інтересів суб'єктів господарювання, сприяють розвиткові економічних відносин нашої держави.

Авторитет системи господарських судів багато в чому залежить вiд суддів та працiвникiв апаратів судів, які зорієнтовані на добросовісну працю, порядність, зрілість, прийняття мудрих, виважених, законних рішень, державницький підхід до всіх питань.

Переконаний, що традиції високого суддівства, закладені всіма поколіннями суддів господарських судів України та величезний досвід слугує основою для подальших успіхів та здобутків кожного наступного покоління служителів Феміди.

Шановні колеги, з нагоди свята бажаю Вам успішного втілення найсміливіших ідей та задумів у розвитку господарського судочинства.

Міцного здоров'я, сімейного...

Детальніше »
Пленумом Вищого господарського суду України прийнято п`ять постанов 30.05.2013

29 травня 2013 року під головуванням очільника Вищого господарського суду України Віктора Татькова відбувся пленум Вищого господарського суду України (далі - ВГСУ). У роботі пленуму взяв участь заступник Генерального прокурора України Михайло Гаврилюк.

Перед початком роботи пленуму Віктор Татьков привітав суддів з днями народження, а також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особисті досягнення у професійній діяльності в галузі господарського судочинства та з нагоди ювілею вручив Почесну відзнаку ВГСУ "Знак Пошани" судді ВГСУ Ксенії Грейц.

Після привітань розпочалася робота пленуму ВГСУ, за результатами якої прийнято постанови:

- "Про внесення змін і доповнень до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 17.05.2011 № 6 "Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин";

- "Про внесення змін і доповнень до деяких постанов пленуму Вищого господарського суду України";

- "Про деякі питання практики застосування позовної давності у вирішенні господарських спорів";

- "Про деякі питання визнання...

Детальніше »
Вищий господарський суд України повідомляє: 29.05.2013

Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 16.05.2013 № 246-VII обрано на посади суддів безстроково:

господарського суду Донецької області Левшину Галину Валеріївну;

господарського суду Запорізької області Носівець Вікторію Вікторівну;

господарського суду Київської області Конюх Ольгу Василівну;

господарського суду Харківської області Аюпову Рано Мухтарівну.

Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 16.05.2013 № 248-VII обрано безстроково на посаду судді господарського суду міста Києва Чебикіну Світлану Олександрівну.

Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 16.05.2013 № 250-VII обрано на посади суддів безстроково:

господарського суду Дніпропетровської області Владимиренка Ігоря Вячеславовича;

господарського суду Черкаської області Гуру Івана Івановича.

Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 16.05.2013 № 252-VII обрано Боровика Сергія Сергійовича на посаду судді господарського суду Черкаської області безстроково.

Указом Президента України "Про переведення суддів" від 23.05.2013 № 301/2013...

Детальніше »