Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 23 березня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Вітання Голови ВГСУ Віктора Татькова з Днем незалежності України 23.08.2012

Шановні співвітчизники!

 

Від імені Вищого господарського суду України та суддівського корпусу господарських судів щиро вітаю Вас з 21-ю річницею Незалежності України!

Сьогодні наша держава впевнено крокує шляхом вільного національного розвитку і прогресу, утвердження соціально справедливого, правового, демократичного суспільства, духовного й культурного оновлення, забезпечення мирного та гідного життя нинішньому й прийдешнім поколінням. Цю річницю здобуття незалежності України ми святкуємо з глибоким переконанням у правильності обраного шляху і його незворотності. Впевнений, що зроблене в попередні роки, буде доброю і надійною основою в майбутньому, що розвиток України в третьому тисячолітті буде динамічним та успішним і принесе добробут, успіх і щастя нашому народу.

В цей святковий день дозвольте побажати Вам нових звершень у розбудові нашої суверенної держави, віри у її краще майбутнє!

Добра, миру, злагоди, сімейного благополуччя, міцного здоров'я Вам та Вашим родинам.

 

З повагою

Голова Вищого

господарського...

Детальніше »
Зміцнимо довіру громадян до суду !!! 14.08.2012

Напередодні проведення всеукраїнської акції «Зміцнимо довіру громадян до суду» її організатори - Рада суддів України, Державна судова адміністрація України та Центр суддівських студій за сприяння українсько-швейцарського проекту «Підтримка судової реформи в Україні» - провели в інформаційному агентстві УНІАН спільну прес-конференцію, на якій була представлена інформація щодо організації та проведення опитування громадян-відвідувачів судів і оприлюднена опитувальна анкета.

У вступному слові голова Ради суддів України Ярослав Романюк нагадав, що «...існування сучасних демократичних суспільств та держав неможливе без існування незалежного та справедливого правосуддя, забезпечення реальних гарантій доступу людини до суду та неупередженого розгляду судових справ. Судова влада та суспільство мають підтримувати постійні зв'язки та здійснювати ефективний обмін інформацією з метою подолання існуючих проблем у функціонуванні судів та інших органів судової влади і враховувати в організації діяльності цих органів пропозиції та зауваження громадськості».

За...

Детальніше »
Підсумок роботи господарських судів: проблеми залишаються 14.08.2012

10 серпня в Севастопольському апеляційному господарському суді відбулась нарада щодо обговорення підсумків роботи господарських судів Севастопольського апеляційного округу за перше півріччя поточного року. У нараді взяли участь голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков, в.о. голови Вищої Ради юстиції Лідія Ізовітова, голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба, голова Севастопольської міської ради Юрій Дойников, голова Верховної Ради АРК Володимир Константинов, прокурор міста Севастополя Ігор Пілат, а також голови апеляційних судів регіону, місцевих господарських судів Севастопольського апеляційного округу та голова Територіального управління ДСА у місті Севастополі Сергій Запорожець.

Проблемна юрисдикція

З доповіддю про роботу господарських судів Севастопольського апеляційного округу за звітний період виступив голова Севастопольського апеляційного господарського суду Володимир Коваль, навівши дані судової статистики та показники рівня навантаження на суддів господарських судів регіону....

Детальніше »
До уваги суддів та працівників апаратів господарських судів! 08.08.2012

Нещодавно у вітчизняному інтернет-просторі з'явився аналог соціальної мережі - професійна юридична мережа "Феміда" - віртуальний майданчик для неформального спілкування фахівців судової юрисдикції, який дозволяє кожному користувачеві в режимі on-line обмінюватися інформацією, обговорювати різноманітні теми в галузі юриспруденції, висловлювати свої думки, ідеї та правові позиції з питань, що є предметом професійних дискусій.

Професійна юридична мережа "Феміда" дозволяє вийти на якісно вищий рівень спілкування між суддями, надає ряд додаткових послуг, таких як персональна поштова скринька, безпечне збереження власних файлів (з використанням шифрування), доступ до системи відеоконференцзв'язку, дозволить проводити дистанційне навчання суддів та працівників апаратів судів одночасно в багатьох містах.

Професійна юридична мережа "Феміда" є важливим кроком у сфері обміну та захисту інформації. Розробнику даного мережевого ресурсу - Державному підприємству «Інформаційні судові системи» - вдалося поєднати інформаційну безпеку зі зручністю і легкістю доступу потенційних...

Детальніше »
Вищий господарський суд України повідомляє: 07.08.2012

1) Указом Президента України "Про переведення суддів" від 31.07.2012 № 459/2012 переведено суддів в межах п'ятирічного строку:

Ворошиловського районного суду міста Донецька Харакоза Костянтина Сергійовича на роботу на посаді судді господарського суду Донецької області;

господарського суду Полтавської області Босого Вадима Петровича на роботу на посаді судді господарського суду міста Києва;

Донецького окружного адміністративного суду Полякову Крістіну Вікторівну на роботу на посаді судді господарського суду міста Києва.

2) Указом Президента України "Про призначення суддів" від 31.07.2012 № 461/2012 призначено строком на п'ять років у місцевих господарських судах на посади:

судді господарського суду Житомирської області Омельяна Олексія Сергійовича;

судді господарського суду Тернопільської області Галамай Олесю Зеновіївну.

Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за липень 2012 року 01.08.2012

У липні 2012 року до Вищого господарського суду України надійшло 45 звернень і 6013 запитів на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

-  45 письмових звернень стосовно дій суддів господарських судів та Вищого господарського суду України, розгляду справ, повернення судового збору, надання копій судових рішень;

-  7 письмових запитів на інформацію стосовно розгляду конкретних судових справ, надання інформації про реєстрацію касаційних скарг та інших документів у Вищому господарському суді України;

-  6006 усних запитів стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України, інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи суду, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та інших нормативно-правових актів.

 

01.08.2012 

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця 24.07.2012

Вищий господарський суд України, що знаходиться за адресою: 01016, м. Київ, вул. Копиленка, 6, оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця:

Назва вакантної посади: головний спеціаліст канцелярії (на правах відділу) управління документального забезпечення

Вимоги до кандидата: освіта: вища (спеціаліст чи магістр), за напрямком підготовки "Правознавство", досвід роботи за фахом - понад 3 роки, досконале володіння державною мовою, вміння користуватися комп'ютерною технікою, знання основ діловодства в судах.

Довідкова інформація надається за телефоном 536-05-84 (відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу (оголошення в газеті "Голос України" від 21.07.2012 № 132).

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця 23.07.2012

Вищий господарський суд України, що знаходиться за адресою: 01016, м. Київ, вул. Копиленка, 6, оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця:

Назва вакантної посади: головний спеціаліст відділу по роботі з актами законодавства правового управління.

Вимоги до кандидата: освіта: вища (спеціаліст чи магістр), за напрямком підготовки "Правознавство", досвід роботи за фахом - понад 5 років, досконале володіння державною мовою, вміння користуватися комп'ютерною технікою.

Довідкова інформація надається за телефоном 536-05-84 (відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу (оголошення в газеті "Голос України" від 19.07.2012 № 130).

Повідомлення про зміну інтернет-адреси офіційної сторінки та адреси електронної пошти Вищого господарського суду України 20.07.2012

Шановні відвідувачі сайту, повідомляємо про зміни інтернет-адреси офіційної сторінки та адреси електронної пошти Вищого господарського суду України.

Відтепер на наш сайт можна завітати за посиланням: http://vgsu.arbitr.gov.ua, а написати електронного листа на адресу: inbox@vgsu.arbitr.gov.ua

  
Повідомлення про зміну інтернет-адреси офіційної сторінки та адреси електронної пошти Вищого господарського суду України 20.07.2012

Шановні відвідувачі сайту, повідомляємо про зміни інтернет-адреси офіційної сторінки та адреси електронної пошти Вищого господарського суду України.

Відтепер на наш сайт можна завітати за посиланням: http://vgsu.arbitr.gov.ua, а написати електронного листа на адресу: inbox@vgsu.arbitr.gov.ua.