Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 14 грудня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Відбувся пленум Вищого господарського суду України 17.01.2013

16 січня 2013 року під головуванням очільника Вищого господарського суду України Віктора Татькова відбувся пленум Вищого господарського суду України. У роботі пленуму взяв участь заступник Генерального прокурора України Михайло Гаврилюк і заступник Міністра юстиції України Дмитро Ворона.

Перед початком роботи пленуму Віктор Татьков вручив державну нагороду судді Вищого господарського (арбітражного) суду України у відставці Інесі Петренко, якій Указом Президента України від 14 грудня 2012 року з нагоди Дня працівників суду за вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, розвиток вітчизняної судової системи, багаторічну сумлінну працю присвоєно почесне звання "Заслужений юрист України".

Відзначаючи багаторічну та наполегливу працю, високий професіоналізм, значні особисті досягнення в галузі господарського судочинства, судді Аркадію Уліцькому вручено Почесну відзнаку Вищого господарського суду України "Знак Пошани".

Після вручення нагород розпочалася робота пленуму Вищого господарського суду України, за результатами якої прийнято постанови:

-...

Детальніше »
16 січня 2013 року відбудеться чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України 11.01.2013

16 січня 2013 року о 1600 в приміщенні Вищого господарського суду України (актова зала, кімната 206) відбудеться чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України, на якому розглядатимуться такі проекти постанов:

1. Про затвердження Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство (доповідачі: Москаленко В.С. - заступник Голови Вищого господарського суду України, Поляков Б.М. - суддя, заступник секретаря третьої судової палати Вищого господарського суду України).

2. Про внесення до деяких постанов пленуму Вищого господарського суду України доповнень і змін, що стосуються участі прокурора у судовому процесі (доповідач Москаленко В.С. - заступник Голови Вищого господарського суду України).

3. Про внесення змін і доповнень до деяких постанов пленуму Вищого господарського суду України (доповідач Москаленко В.С. - заступник Голови Вищого господарського суду України).

4. Про зміни редакційної колегії "Вісника господарського судочинства" (доповідач Осетинський А.Й....

Детальніше »
Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за грудень 2012 року 09.01.2013

У грудні 2012 року до Вищого господарського суду України надійшло 34 звернення і 4021 запит на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

-  34 письмових звернення стосовно дій суддів господарських судів, розгляду справ, повернення та підтвердження зарахування судового збору, автоматичного розподілу справ тощо;

-  11 письмових запитів на інформацію стосовно розгляду конкретних судових справ, надання копій судових рішень;

-  4010 усних запитів стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України, інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи суду, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та інших нормативно-правових актів.

 

09.01.2013 

Шановні колеги! 26.12.2012

Сердечно вітаю вас з Новим 2013 роком і Різдвом Христовим!

З цими чудовими святами ми завжди пов'язуємо наші надії на краще майбутнє, будуємо плани й окреслюємо перпективи.

Нехай новий рік виправдає найкращі прагнення і стане для вас та ваших рідних роком позитивних змін та втіленням заповітних мрій, а для нашої рідної України - роком миру, злагоди та процвітання!

Бажаю вам міцного здоров'я, життєвих гараздів, родинного тепла, творчого натхнення і наснаги у праці, щирих і вірних друзів, добробуту і благополуччя.

 

Зі щирими побажаннями

Голова Вищого господарського

суду України                                                                                                                                                                                     Віктор Татьков 

Судді та працівники апарату Вищого господарського суду України привітали пацієнтів відділення дитячої онкогематології з Днем святого Миколая 21.12.2012

Відновлюючи добру давню традицію щодо матеріальної підтримки закладів, які опікуються дітьми-сиротами та важкохворими дітьми, Вищим господарським судом України в День святого Миколая було проведено благодійну акцію.

Цього разу метою акції стала допомога дітям, хворим на рак, які проходять лікування у відділенні дитячої онкогематології при Київській обласній лікарні.

Зазначене відділення існує з 1994 року, наразі в ньому проходять лікування 40 юних пацієнтів віком від народження і до 18 років (переважно мешканці Київської області) з гематологічними і онкогематологічними патологіями. Завідуюча відділенням розповіла працівникам Вищого господарського суду України, що за наявності діагностичних можливостей, необхідних ліків та сучасного обладнання, діагноз "дитячий рак" вже не є смертельним вироком. Проте, за її словами, для успішного лікування дітям часто бракує найнеобхіднішого.

Цьогоріч на кошти, зібрані суддями та працівниками апарату Вищого господарського суду України, відділенням дитячої онкогематології придбано медичне обладнання - системи для інфузоматів...

Детальніше »
Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників суду 17.12.2012

Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков та заступники Голови Анатолій Осетинський і Віктор Москаленко взяли участь в урочистостях з нагоди Дня працівників суду, що відбулись 14 грудня 2012 року у Верховному Суді України за участю Президента України Віктора Януковича.

На урочистому засіданні були присутні Прем'єр-міністр України Микола Азаров, Голова Верховної Ради України Володимир Рибак, Генеральний прокурор України Віктор Пшонка, Голова Вищої ради юстиції Володимир Колесниченко, Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк, Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Ігор Самсін, Голова Ради суддів України Ярослав Романюк, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська та інші поважні гості.

Відповідно до Указу Президента України від 14 грудня 2012 року № 697/2012 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників суду» за вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, розвиток вітчизняної судової системи, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм:

-...

Детальніше »
УВАГА! АНОНС! 19 грудня 2013 року відбудеться чергове засідання Ради суддів господарських судів України 16.12.2012

 Чергове засідання Ради суддів господарських судів України відбудеться 19 грудня 2013 року об 11:00 в приміщенні Вищого господарського суду України.

За додатковою інформацією та з питань акредитації представників засобів масової інформації прохання звертатися за телефоном: (044) 207-52-20 до 15:00 18 грудня 2013 року.

УВАГА! АНОНС! У Вищому господарському суді України відбудеться засідання Пленуму ВГСУ 16.12.2012

17 грудня 2013 року о 16.00 год. у Вищому господарському суді України відбудеться засідання Пленуму ВГСУ, на якому планується розглянути наступні питання:

1. Про внесення змін і доповнень до деяких постанов Пленуму Вищого господарського суду України.

2. Про деякі питання практики застосування законодавства про відповідальність за порушення грошових зобов'язань.

3. Про затвердження Положення про порядок проведення санації до порушення провадження у справі про банкрутство.

4. Про затвердження Положення про порядок офіційного оприлюднення відомостей про справу про банкрутство.

Акредитація для ЗМІ щодо участі у заході до 12.00 год. 16 грудня 2013 року за телефоном +38 (044) 536-05-67. Контактна особа: Олійник Людмила, прес-служба Вищого господарського суду України. 

Шановні колеги! 14.12.2012

Вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників суду!

На суди всіх юрисдикцій законом покладено відповідальну місію - утвердження верховенства права, справедливості та законності. Це благородна справа, яка вимагає самовідданої та наполегливої праці. Високий професіоналізм, компетентність суддів, працівників судів є запорукою захисту прав і свобод громадян нашої держави.

В цей святковий день хочу побажати Вам мудрості, впевненості у завтрашньому дні, натхнення для нових звершень. Нехай Ваша щоденна праця, витримка та наполегливість сприяють подальшому утвердженню України як демократичної правової держави!

 

Голова Ради суддів

господарських судів України                                                                                                                                                    О. Удовиченко

Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков привітав колектив з професійним святом – Днем працівників суду 13.12.2012

У Вищому господарському суді України відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників суду. Звертаючись до суддів і працівників апарату Вищого господарського суду України, Віктор Татьков привітав колектив з професійним святом та побажав наснаги і нових досягнень, міцного здоров'я і професійного росту.

З нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників суду, враховуючи сумлінну і бездоганну працю, досягнення в професійній діяльності, значний внесок у справу забезпечення діяльності господарських судів України, суддям та працівникам апарату Вищого господарського суду України Головою Вищого господарського суду України Віктором Татьковим вручено нагороди:

Нагрудний знак Вищого господарського суду України "Почесний працівник господарського суду України" - судді Геннадію Коробенку і  начальнику управління Лесі Зуєвич;

Знак Вищого господарського суду України "За сумлінну працю" - судді Миколі Кузьменку;

Почесну Грамоту Вищого господарського суду України та Ради суддів господарських судів України з врученням пам'ятного знаку - суддям Світлані Бакуліній,...

Детальніше »