Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 29 червня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Привітання Голови Вищого господарського суду України з Днем Конституції України 26.06.2012

Дорогі співвітчизники, щиро вітаю Вас

із Днем Конституції України!

 

Прийняття Основного закону стало початком відліку нового етапу історії нашої країни, ознаменувало фундаментальне закріплення її незалежності, підтвердило волю українського народу на побудову суверенної, демократичної, правової, соціально справедливої держави і стало ключем для її входження до європейського й світового співтовариства.

Конституція України проголосила абсолютну цінність людини, її життя й здоров'я, честі й достоїнства, недоторканності й безпеки. Права й свободи людини та їх гарантії визначені як головний сенс і напрямок у діяльності держави. Основний закон, закріпивши верховенство права в країні, став визначальним фактором консолідації суспільства, основою створення належних умов для самореалізації особистості.

У цей знаменний день зичу Вам міцного здоров'я й матеріального благополуччя, миру й злагоди, затишку у Ваших родинах, мудрості, успіхів і нових звершень на благо нашої України.

 

З повагою

Голова Вищого

господарського...

Детальніше »
Вищий господарський суд України повідомляє: 22.06.2012

1) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 07.06.2012 № 4919-VI обрано на посади суддів безстроково:

господарського суду Рівненської області Войтюка Віталія Романовича;

господарського суду міста Києва: Чинчин Олену Вікторівну, Шапталу Євгена Юрійовича.

2) Постановою Верховної Ради України "Про звільнення суддів" від 07.06.2012 № 4922-VI звільнено з посади судді Харківського апеляційного господарського суду Білоконь Ніну Дмитрівну, у зв'язку з поданням заяви про відставку.

3) Указом Президента України "Про звільнення суддів" від 15.06.2012 № 393/2012 звільнено з посади судді господарського суду Донецької області Савченко Світлану Віталіївну, у зв'язку з поданням заяви про звільнення з посади за власним бажанням.

4) Указом Президента України "Про призначення суддів" від 15.06.2012 № 394/2012 призначено строком на п'ять років на посаду судді господарського суду Харківської області Суслову Владлену Володимирівну.

5) Указом Президента України "Про переведення суддів" від 15.06.2012 № 395/2012 переведено суддів у межах п'ятирічного строку:

господарського суду Дніпропетровської...

Детальніше »
Шановні державні службовці! 21.06.2012

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем державної служби України!

Самовіддана праця на благо держави та її народу в усі часи вважалася почесним і відповідальним обов'язком громадян. Враховуючи виняткову роль державної служби в процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, Указом Президента України від 4 квітня 2003 року встановлено професійне свято - День державної служби, яке відзначається щорічно 23 червня.

Запозичивши кращий світовий досвід та спираючись на засади національних традицій, державна служба в Україні на сьогодні є ключовим елементом системи державного управління і цілком розвиненою державною інституцією, без якої неможливий соціально-економічний розвиток та конкурентоздатність країни на міжнародному ринку.

Бути представником держави - не лише висока честь, а й велика відповідальність. Від вашого сумлінного ставлення до своїх обов'язків значною мірою залежать соціальні та економічні перетворення, підвищення добробуту людей, їх упевненість...

Детальніше »
18 червня 2012 року у Вищому господарському суді України відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України 20.06.2012

18 червня 2012 року у Вищому господарському суді України відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні було прийнято рішення щодо внесення до Вищої ради юстиції подання про призначення Баранова Миколи Миколайовича на посаду голови господарського суду Вінницької області, Желіка Бориса Євграфовича - на посаду голови господарського суду Чернівецької області, Попова Олександра Вікторовича - на посаду голови господарського суду Донецької області, Соботник Вікторії Вікторівни - на посаду голови господарського суду Івано-Франківської області, Шестака Василя Івановича - на посаду голови господарського суду Чернігівської області, Шума Миколи Сергійовича - на посаду голови господарського суду Волинської області, Коломис Вікторії Вікторівни - на посаду заступника голови Рівненського апеляційного господарського суду, Морщагіної Наталії Станіславівни - на посаду заступника голови господарського суду Донецької області, Колбасова Федора Федоровича - на посаду заступника голови господарського суду Вінницької області.

На засіданні також було...

Детальніше »
Засідання робочої групи з підготовки проекту Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення розпорядника майна господарським судом у справах про банкрутство 15.06.2012

14 червня 2012 року в Вищому господарському суді України під головуванням заступника Голови Вищого господарського суду України Віктора Москаленка відбулося засідання робочої групи, яку було утворено з метою підготовки рекомендаційних роз'яснень з питань застосування Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в редакції Закону України від 22.12.2011 № 4212-VI) та Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення розпорядника майна господарським судом у справах про банкрутство.

У засіданні взяли участь члени робочої групи: суддя третьої судової палати ВГСУ Борис Поляков, суддя, секретар третьої судової палати ВГСУ Анастасія Заріцька, керівник апарату ВГСУ Ірина Галівець,  начальник відділу по роботі з актами законодавства ВГСУ Ігор Бондаренко, начальник аналітично-статистичного відділу ВГСУ Олена Кармазіна, начальник відділу комп'ютерного і програмного забезпечення та інформаційної безпеки ВГСУ Ігор Кукушкін, суддя Дніпропетровського апеляційного господарського Ігор Вечірко, суддя господарського суду...

Детальніше »
Оголошення 14.06.2012

Повідомляємо, що 18 червня 2012 року о 12-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. До порядку денного засідання внесені питання зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України, внесення подань Вищій раді юстиції щодо призначення суддів на адміністративні посади в судах, розгляд результатів вивчення організації діяльності господарських судів, питання роботи Ради суддів господарських судів України у І півріччі 2012 року та затвердження орієнтовного плану роботи Ради суддів господарських судів України на ІІ півріччя 2012 року.

 

Контактний телефон: 207-52-20

Відбулася чергова зустріч керівництва Вищого господарського суду України з місією експертів Проекту Twinning "Підвищення ефективності та якості управління адміністративних судів в Україні" 07.06.2012

07 червня 2012 року в рамках виконання заходу "Надання допомоги в удосконаленні процесу забезпечення єдності судової практики адміністративних судів для забезпечення принципу правової визначеності" Проекту Twinning "Підвищення ефективності та якості управління адміністративних судів в Україні" Вищий господарський суд України відвідала місія експертів Проекту у складі судді Верховного адміністративного суду Литви Віргіліуса Валанчуса, керівника правового департаменту Міністерства екології Франції Жеральдін Сорен-Раде та постійного радника Проекту Крістофа Вюртца.

Від Вищого господарського суду України в заході взяли участь заступник голови ВГСУ Віктор Москаленко, керівник апарату суду Ірина Галівець, начальник управління організаційної роботи суду Максим Нарольський та головний консультант відділу міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ ВГСУ Людмила Олійник.

В ході зустрічі Віргіліус Валанчус поінформував присутніх про мету перебування в Україні місії експертів Проекту, зокрема, про підготовку пропозицій стосовно забезпечення єдності судової...

Детальніше »
Вищий господарський суд України повідомляє: 07.06.2012

1) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 24.05.2012 № 4859-VI обрано суддів, раніше обраних безстроково, на посади суддів:

Донецького апеляційного господарського суду Ушенко Людмилу Володимирівну;

Київського апеляційного господарського суду Пономаренка Євгенія Юрійовича;

Донецького окружного адміністративного суду Мєзєнцева Євгена Ігоровича.

 

Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за травень 2012 рок 01.06.2012

У травні 2012 року до Вищого господарського суду України надійшло 26 звернень і 5408 запитів на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

- 26 письмових звернень стосовно дій суддів господарських судів та Вищого господарського суду України, розгляду справ, надання роз'яснень, повернення судового збору, надання копій судових рішень, виконання доручень про вручення судових документів господарських судів іноземних держав;

- 6 запитів на інформацію, що надійшли електронною поштою стосовно розгляду конкретних судових справ, надання копій судових рішень, внутрішньо-організаційних документів суду, надання інформації про реєстрацію касаційних скарг та інших документів у Вищому господарському суді України та автоматичний розподіл справ, надання інформації по судовій статистиці;

- 5402 усних запитів стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України, інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи суду, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів...

Детальніше »
Урочистості з нагоди 21-ої річниці системи господарських (арбітражних) судів України 01.06.2012

1 червня 2012 року в Вищому господарському суді України відбулися урочисті збори суддів та працівників апарату з нагоди двадцять першої річниці утворення системи господарських (арбітражних) судів України.

З вітальними словами та побажаннями успіхів до присутніх звернулися Голова Вищого господарського суду Віктор Татьков, Голова Вищого господарського суду України 1991 - 2006 років, народний депутат України, член комітету Верховної ради України з питань правосуддя Дмитро Притика, Голова Конституційного Суду України Анатолій Головін.

Під час урочистостей багатьох суддів та працівників Суду було нагороджено відомчими заохочувальними відзнаками Вищого господарського суду України.

Також Анатолій Головін вручив дипломи та подяки Голови Конституційного Суду України суддям Вищого господарського суду та господарських судів України.