Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 14 грудня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Повідомлення про зміну інтернет-адреси офіційної сторінки та адреси електронної пошти Вищого господарського суду України 20.07.2012

Шановні відвідувачі сайту, повідомляємо про зміни інтернет-адреси офіційної сторінки та адреси електронної пошти Вищого господарського суду України.

Відтепер на наш сайт можна завітати за посиланням: http://vgsu.arbitr.gov.ua, а написати електронного листа на адресу: inbox@vgsu.arbitr.gov.ua

  
Повідомлення про зміну інтернет-адреси офіційної сторінки та адреси електронної пошти Вищого господарського суду України 20.07.2012

Шановні відвідувачі сайту, повідомляємо про зміни інтернет-адреси офіційної сторінки та адреси електронної пошти Вищого господарського суду України.

Відтепер на наш сайт можна завітати за посиланням: http://vgsu.arbitr.gov.ua, а написати електронного листа на адресу: inbox@vgsu.arbitr.gov.ua.

Вищий господарський суд України повідомляє 17.07.2012

1) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 05.07.2012 № 5119-VI суддю Вищого господарського суду України Муравйова Олексія Валентиновича, раніше обраного безстроково, обрано на посаду судді Вищого адміністративного суду України.

2) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 05.07.2012 № 5120-VI обрано на посади суддів безстроково:

господарського суду Рівненської області Миханюк Марію Вікторівну;

господарського суду Чернігівської області Мурашко Ірину Григорівну.

3) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 05.07.2012 № 5121-VI обрано суддів, раніше обраних безстроково, на посади суддів:

Вищого господарського суду України Поляк Олену Іванівну;

Київського апеляційного господарського суду Дідиченко Марину Анатоліївну.

4) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 05.07.2012 № 5124-VI обрано безстроково на посаду судді господарського суду Київської області Антонову Вікторію Миколаївну.

5) Постановою Верховної Ради України "Про звільнення суддів" від 05.07.2012 № 5125-VI звільнено з посад суддів:

Рівненського...

Детальніше »
У Вищому господарському суді України відбулася зустріч з місією експертів Проекту Twinning 12.07.2012

11 липня 2012 року в рамках заходу "Оцінка ситуації та надання пропозицій щодо вжиття заходів для покращення виконання судових рішень державними установами, які є сторонами у справі" Вищий господарський суд України відвідала місія експертів Проекту Twinning у складі державного радника Франції Іва Дутрійо, судді Верховного адміністративного суду Литви Віргіліуса Валанчуса та постійного радника Проекту Крістофа Вюртца.

Від Вищого господарського суду України в заході взяли участь заступник голови Віктор Москаленко, керівник апарату Ірина Галівець, начальник управління організаційної роботи Максим Нарольський.

В ході зустрічі обговорювались питання щодо виконання судових рішень суб'єктами владних повноважень та висловлювались конкретні пропозиції для вирішення існуючих проблем.

Віктор Москаленко зауважив, що проблеми стосовно виконання рішень судів існують, але Україна рухається у напрямку їх подолання, насамперед, шляхом законодавчого врегулювання.

«Я переконаний, що Закон України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» буде сприяти...

Детальніше »
Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади 11.07.2012

Вищий господарський суд України, що знаходиться за адресою: 01016, м. Київ, вул. Копиленка, 6, оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця:

Назва вакантної посади: секретар судового засідання.

Вимоги до кандидата: освіта: вища (спеціаліст чи магістр), за напрямком підготовки "Правознавство" або "Право", досвід роботи за фахом - понад 3 роки, громадянство України, досконале володіння державною мовою, вміння користуватися комп'ютерною технікою.

Довідкова інформація надається за телефоном 536-05-84 (відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу (оголошення в газеті "Голос України" від 11.07.2012 № 124)

Вищий господарський суд України повідомляє: 06.07.2012

1) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 21.06.2012 № 5009-VI обрано на посади суддів безстроково:

господарського суду Львівської області Сухович Юлію Олегівну та Цікала Андрія Ігоровича;

господарського суду Рівненської області Мамченко Юлію Андріївну та Павлюк Ірину Юріївну;

2) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 21.06.2012 № 5010-VI обрано суддів, раніше обраних безстроково, на посади суддів:

Вищого господарського суду України Палія Валентина Валерійовича;

Київського апеляційного господарського суду Руденко Марину Анатоліївну;

Львівського апеляційного господарського суду Костів Тетяну Сергіївну;

3) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 21.06.2012 № 5012-VI суддю, раніше обрану безстроково, Данилову Мальвіну Володимирівну обрано суддею Вищого господарського суду України;

4) Постановою Верховної Ради України "Про обрання судді" від 21.06.2012 № 5014-VI суддю, раніше обрану безстроково, Крейбух Олену Геннадіївну обрано суддею Рівненського апеляційного господарського суду. 

Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за червень 2012 року 04.07.2012

У червні 2012 року до Вищого господарського суду України надійшло 28 звернень і 4938 запитів на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

- 28 письмових звернень стосовно дій суддів господарських судів та Вищого господарського суду України, розгляду справ, повернення судового збору, надання копій судових рішень, виконання доручень про вручення судових документів господарських судів іноземних держав;

- 4 запити на інформацію, що надійшли електронною поштою стосовно розгляду конкретних судових справ, надання копій судових рішень, надання інформації про реєстрацію касаційних скарг та інших документів у Вищому господарському суді України та автоматичний розподіл справ, повідомлення реквізитів для сплати судового збору;

- 4934 усних запитів стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України, інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи суду, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію",...

Детальніше »
Привітання Голови Вищого господарського суду України з Днем Конституції України 26.06.2012

Дорогі співвітчизники, щиро вітаю Вас

із Днем Конституції України!

 

Прийняття Основного закону стало початком відліку нового етапу історії нашої країни, ознаменувало фундаментальне закріплення її незалежності, підтвердило волю українського народу на побудову суверенної, демократичної, правової, соціально справедливої держави і стало ключем для її входження до європейського й світового співтовариства.

Конституція України проголосила абсолютну цінність людини, її життя й здоров'я, честі й достоїнства, недоторканності й безпеки. Права й свободи людини та їх гарантії визначені як головний сенс і напрямок у діяльності держави. Основний закон, закріпивши верховенство права в країні, став визначальним фактором консолідації суспільства, основою створення належних умов для самореалізації особистості.

У цей знаменний день зичу Вам міцного здоров'я й матеріального благополуччя, миру й злагоди, затишку у Ваших родинах, мудрості, успіхів і нових звершень на благо нашої України.

 

З повагою

Голова Вищого

господарського...

Детальніше »
Вищий господарський суд України повідомляє: 22.06.2012

1) Постановою Верховної Ради України "Про обрання суддів" від 07.06.2012 № 4919-VI обрано на посади суддів безстроково:

господарського суду Рівненської області Войтюка Віталія Романовича;

господарського суду міста Києва: Чинчин Олену Вікторівну, Шапталу Євгена Юрійовича.

2) Постановою Верховної Ради України "Про звільнення суддів" від 07.06.2012 № 4922-VI звільнено з посади судді Харківського апеляційного господарського суду Білоконь Ніну Дмитрівну, у зв'язку з поданням заяви про відставку.

3) Указом Президента України "Про звільнення суддів" від 15.06.2012 № 393/2012 звільнено з посади судді господарського суду Донецької області Савченко Світлану Віталіївну, у зв'язку з поданням заяви про звільнення з посади за власним бажанням.

4) Указом Президента України "Про призначення суддів" від 15.06.2012 № 394/2012 призначено строком на п'ять років на посаду судді господарського суду Харківської області Суслову Владлену Володимирівну.

5) Указом Президента України "Про переведення суддів" від 15.06.2012 № 395/2012 переведено суддів у межах п'ятирічного строку:

господарського суду Дніпропетровської...

Детальніше »
Шановні державні службовці! 21.06.2012

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем державної служби України!

Самовіддана праця на благо держави та її народу в усі часи вважалася почесним і відповідальним обов'язком громадян. Враховуючи виняткову роль державної служби в процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, Указом Президента України від 4 квітня 2003 року встановлено професійне свято - День державної служби, яке відзначається щорічно 23 червня.

Запозичивши кращий світовий досвід та спираючись на засади національних традицій, державна служба в Україні на сьогодні є ключовим елементом системи державного управління і цілком розвиненою державною інституцією, без якої неможливий соціально-економічний розвиток та конкурентоздатність країни на міжнародному ринку.

Бути представником держави - не лише висока честь, а й велика відповідальність. Від вашого сумлінного ставлення до своїх обов'язків значною мірою залежать соціальні та економічні перетворення, підвищення добробуту людей, їх упевненість...

Детальніше »