Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 12 грудня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади 28.05.2012

"Вищий господарський суд України, що знаходиться за адресою: 01016, м. Київ, вул. Копиленка, 6, оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця:

Назва вакантної посади: провідний спеціаліст відділу міжнародно-правового співробітництва та зв'язків зі ЗМІ управління організаційної роботи.

Вимоги до кандидата: освіта: вища (спеціаліст чи магістр),  за напрямком підготовки "Правознавство" та "Журналістика", досвід роботи за фахом - 1 рік, громадянство України, досконале володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері, знання основ діловодства.

Довідкова інформація надається за телефоном 536-05-84 (відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу (оголошення в газеті "Голос України" від 24.05.2012 № 94)". 

Вищий господарський суд України повідомляє: 28.05.2012

Указом Президента України "Про призначення суддів" від 18.05.2012 № 336/2012 призначено строком на п'ять років у місцевих господарських судах на посади:

судді господарського суду Дніпропетровської області Ярошенко Вікторію Ігорівну;

судді господарського суду Одеської області Зайцева Юрія Олексійовича;

судді господарського суду Рівненської області Андрійчук Оксану Василівну;

суддів господарського суду Херсонської області Грицай Оксану Сергіївну, Соловйова Кирила Володимировича, Ярошенко Вікторію Петрівну.

За результатами спільного «круглого столу» Вищого господарського суду України та Асоціації правників України щодо проблемних питань застосування законодавства про оренду 28.05.2012

25 травня 2012 року за ініціативи другої судової палати Вищого господарського суду України спільно з Асоціацією правників України відбувся спільний «круглий стіл», на якому обговорювався проект постанови пленуму Вищого господарського суду України «Про практику застосування законодавства про оренду».

В роботі «круглого столу» також взяли участь судді господарського суду Харківської області, юристи, науковці, практики та представники ЗМІ.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови Вищого господарського суду України, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України Анатолій Осетинський, який нагадав, що проведення «круглого столу» не випадково співпало з «Всеукраїнським днем безоплатної правової допомоги», який відзначається якраз 25 травня, і з жалем констатував, що не так часто судді господарських судів мають можливість спілкуватися з юридичною спільнотою, а тому запропонував робити такі зустрічі традиційними. Водночас він зазначив, що судді-господарники регулярно проводять семінари, науково-практичні конференції...

Детальніше »
25 травня 2012 року відбудеться спільний "круглий стіл" Асоціації правників України та Вищого господарського суду України з практики розгляду спорів, що виникають з орендних правовідносин 18.05.2012

25 травня 2012 року о 10:00 в готелі "Козацький" (м.Київ, вул.Михайлівська, 1/3) за участю суддів Вищого господарського суду України, юристів, практиків та представників ЗМІ відбудеться спільний «круглий стіл» Вищого господарського суду України та Асоціації правників України під час якого планується обговорити проблемні питання застосування законодавства про оренду.

Від Вищого господарського суду України в роботі «круглого столу» братимуть участь:

-        Осетинський Анатолій Йосипович - заступник Голови Вищого господарського суду України, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України;

-        Першиков Євген Володимирович - секретар другої судової палати Вищого господарського суду України, заслужений юрист України;

-        Муравйов Олексій Валентинович - заступник секретаря другої судової палати Вищого господарського суду України, заслужений юрист України, керівник робочої групи з підготовки проекту постанови пленуму "Про деякі питання практики застосування законодавства про оренду".

Під...

Детальніше »
За результатами спільного «круглого столу» ВГСУ та проекту ЮРЛІГА: «Вирішення корпоративних спорів: проблемні питання та особливості розгляду деяких категорій справ господарськими судами» 18.05.2012

В прес-центрі інформаційного агентства «ЛІГАБізнесІнформ» відбувся спільний «круглий стіл» Вищого господарського суду України та проекту ЮРЛІГА за інформаційної підтримки газети "Закон і Бізнес" на тему: «Вирішення корпоративних спорів: проблемні питання і особливості розгляду деяких категорій справ господарськими судами».

Доповідачами на заході виступили судді ВГСУ - Наталія Дунаєвська та Лариса Іванова, і член Науково-консультативної ради ВГСУ Олександр Онуфрієнко. Також в роботі «круглого столу» взяли участь півсотні правників із провідних юридичних компаній та близько десятка представників ЗМІ.

Тема заходу була обрана організаторами невипадково, адже розвиток корпоративних відносин у сучасних ринкових умовах набуває особливого значення. Питання корпоративних спорів із кожним днем стає все актуальнішим, вони займають суттєву нішу серед справ, які розглядаються господарськими судами України. Водночас, за словами Лариси Іванової, кількість корпоративних спорів в Україні в 2012 році, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року,...

Детальніше »
Вищий господарський суд України приймав експертів проекту Twinning 16.05.2012

16 травня 2012 року в рамках виконання заходу "Надання допомоги у визначенні в країнах-членах ЄС правового статусу суду як сторони судового процесу" Вищий господарський суд України відвідали експерти проекту Twinning "Підвищення ефективності та якості управління адміністративних судів в Україні" - суддя Верховного адміністративного суду Литви, молодший керівник, експерт проекту Twinning Віргіліус Валанчус, суддя Адміністративного суду м. Версаля, експерт проекту Twinning Франк Жозек та постійний радник проекту Twinning Крістоф Вюртц.

З української сторони гостей приймали: заступник голови ВГСУ Віктор Москаленко, керівник апарату Ірина Галівець та начальник управління організаційної роботи Максим Нарольський.

Метою візиту європейських правників було обговорення, зокрема, питань, які стосуються підстав участі суду як сторони у судовому процесі; особливостей порядку визначення підсудності спору, стороною в якому є суд; потреб створення у суді спеціальних підрозділів, які будуть проводити роботу, пов'язану із підготовкою і підвищенням кваліфікації кадрів.

Наостанок сторони висловили...

Детальніше »
17 травня відбудеться спільний «круглий стіл» ВГСУ та проекту ЮРЛІГА на тему: «Вирішення корпоративних спорів: проблемні питання та особливості розгляду деяких категорій справ господарськими судами» 16.05.2012

17 травня 2012 року об 11:00 в прес-центрі інформаційного агентства «ЛІГАБізнесІнформ» (вул. Шамрила, 23) за участю суддів ВГСУ, юристів, представників бізнесу та ЗМІ відбудеться спільний «круглий стіл» Вищого господарського суду України та проекту ЮРЛІГА на тему: «Вирішення корпоративних спорів: проблемні питання і особливості розгляду деяких категорій справ господарськими судами».      

         Від Вищого господарського суду України в роботі «круглого столу» братимуть участь:

- Дунаєвська Наталія, суддя ВГСУ;

- Іванова Лариса, суддя ВГСУ;

- Онуфрієнко Олександр, кандидат юридичних наук, член Науково-консультативної ради ВГСУ.

         Свої питання, які стосуються теми заходу, Ви можете задавати тут. Під час «круглого столу» найактуальніші з них будуть озвучені.

         Всіх бажаючих запрошуємо приєднатися до дискусії.

         Для підтвердження участі, будь-ласка, надсилайте ел. лист із зазначенням...

Детальніше »
Оголошення 16.05.2012

Повідомляємо, що 24 травня 2012 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. До порядку денного засідання внесені питання зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України та виключення з кадрового резерву, внесення подань Вищій раді юстиції щодо призначення суддів на адміністративні посади в судах та звільнення їх з таких посад, розгляд результатів вивчення організації діяльності господарських судів та питання порядку підготовки бюджетного запиту.

 

Контактний телефон: 207-52-20

 

 

Участь Вищого господарського суду України в українсько-канадському проекті "Суддівська освіта задля економічного зростання" 15.05.2012

15 травня 2012 року у Вищому господарському суді України відбулася зустріч керівництва суду з делегацією Національного судового інституту Канади за сприяння Національної школи суддів України.

Від Вищого господарського суду України в заході взяли участь заступник голови ВГСУ Віктор Москаленко, керівник апарату Ірина Галівець, начальник управління організаційної роботи Максим Нарольський, секретарі судових палат та судді.

З канадської сторони делегацію очолювали старший директор Національного судового інституту Канади Джордж Томсон, директор Відділу міжнародної співпраці з юридичних питань і навчання Національного судового інституту Канади Дональд Чіассон та старший керівник програм Канадської агенції міжнародного розвитку Марта Аксім.

Метою візиту канадських гостей до ВГСУ було ознайомлення з українською системою господарського судочинства для подальшого опрацювання українсько-канадського проекту "Суддівська освіта задля економічного зростання", який реалізовуватиметься в Україні за підтримки Канадської агенції міжнародного розвитку. В ході зустрічі...

Детальніше »
Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України звернень і запитів на інформацію за квітень 2012 року 08.05.2012

У квітні 2012 року до Вищого господарського суду України надійшло 16 звернень і 4605 запитів на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

- 16 письмових звернень стосовно дій суддів господарських судів та Вищого господарського суду України, розгляду справ, надання роз'яснень, повернення судового збору, надання копій судових рішень, виконання доручень про вручення судових документів господарських судів іноземних держав;

- 12 запитів на інформацію, що надійшли електронною поштою стосовно розгляду конкретних судових справ, надання копій судових рішень, внутрішньо-організаційних документів суду, надання інформації про реєстрацію касаційних скарг та інших документів у Вищому господарському суді України та автоматичний розподіл справ, надання інформації по судовій статистиці;

- 4593 усних запитів стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України, інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи суду, платіжні реквізити для перерахування судового збору тощо.

На всі запити, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів...

Детальніше »