Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 12 грудня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
Відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України. 21.02.2012

16 лютого 2012 року у Вищому господарському суді України відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні було прийнято рішення щодо внесення до Вищої ради юстиції подання про призначення Плотніцького Бориса Дмитровича на посаду голови Львівського апеляційного господарського суду, Паруснікова Юрія Борисовича - на посаду заступника голови Дніпропетровського апеляційного господарського суду, Величко Надії Леонідівни - на посаду голови господарського суду Дніпропетровської області, Новікової Рити Георгіївни - на посаду заступника голови господарського суду Одеської області, Калантай Майї Віссаріонівни - на посаду голови господарського суду Харківської області. Крім того, прийнято рішення щодо внесення до Вищої ради юстиції подання про звільнення Корсака Віталія Антоновича з посади голови Київського апеляційного господарського суду у зв'язку з поданням заяви про дострокове припинення повноважень на адміністративній посаді за власним бажанням.

На виконання рішення Ради суддів України № 72 від 23.12.2011 року щодо визначення навантаження...

Детальніше »
До уваги суддів господарських судів та працівників апаратів! 17.02.2012

З 3 лютого по 15 березня 2012 року в рамках заходів, присвячених відзначенню 20-річчя Економічного Суду СНД, відбувається інтернет-конференція Голови Економічного Суду СНД Л. Е. Каменкової на тему: "Економічний Суд Співдружності Незалежних Держав - підсумки діяльності і перспективи розвитку".

У зв'язку з цим Економічний Суд СНД запрошує надсилати свої питання до 15 березня 2012 року на e-mail: chairman@sudsng.org,  або: Республіка Білорусь, 220030, м. Мінськ, вул. Кірова, 17; факс (37517) 328-62-07 чи заповнивши форму, розміщену за адресою: http://sudsng.org/conference/.

Питання і детальні відповіді на них будуть розміщені на порталі Економічного Суду СНД http://sudsng.org та на сайті Міжнародного центру по врегулюванню спорів при Економічному Суді СНД http://mcussudsng.org/.

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва

та зв'язків зі ЗМІ 

 

 

В приміщенні Вищого господарського суду України відбувся національний раунд міжнародного конкурсу ім. Філіпа Джессапа 13.02.2012

Протягом 10-12 лютого 2012 року за сприяння Вищого господарського суду України відбувся щорічний національний раунд міжнародного студентського конкурсу з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа.

Організатором даного Конкурсу є Асоціація студентів міжнародного права (International Law Students Association, ILSA).    

Змагання Джессапа було започатковано 1960 року в Гарвардській школі права з метою набуття студентами досвіду застосування міжнародного публічного права в імітаційному залі суду.

Щорічно в конкурсі змагаються більше 600 студентських команд із 90 країн світу. Змагання відбуваються у формі усних дебатів та письмових подань, імітуючи процедуру Міжнародного Суду Організації Об'єднаних Націй.

Основною метою конкурсу є розвиток праворозуміння студентів у застосуванні норм міжнародного права, повазі до мирного вирішення спорів, принципу верховенства права, обміну досвідом між правовими школами світу та зосередженні уваги студентів на гострих правових проблемах сучасності.

Цього року в Конкурсі взяли участь кращі студентські команди:

- Київського...

Детальніше »
Оголошення 06.02.2012

Повідомляємо, що 16 лютого 2012 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. До порядку денного засідання внесено питання зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України та надання рекомендацій для призначення на адміністративні посади у господарських судах, питання нормативів навантаження на суддів та розгляд результатів виконання рішень Ради суддів господарських судів України щодо вивчення організації діяльності окремих судів.

 

Контактний телефон: 207-52-20

 

 

Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков взяв участь в урочистих заходах з нагоди 20-річчя системи арбітражних судів Російської Федерації 30.01.2012

26-27 січня 2012 року в Москві відбулося святкування 20-річчя системи арбітражних судів Російської Федерації. На запрошення Голови Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації Антона Іванова в урочистих заходах взяв участь Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков.

В рамках святкування ювілею системи арбітражних судів Російської Федерації з-поміж інших заходів відбулася і міжнародна науково-практична конференція "Участь судової влади в розвитку цивільного права", на якій з доповіддю "Справедливість як першооснова суддівської правотворчості і розвитку цивільного права" виступив Віктор Татьков.

У своїй вітальній промові Голова Вищого господарського суду привітав російських колег із цією знаменною подією, побажав професійних успіхів, нових наукових і практичних досягнень, стабільності і процвітання та подякував за запрошення. Також Віктор Татьков висловив сподівання і на подальшу співпрацю, яка служитиме справі зміцнення правових основ життя наших демократичних держав.

 

 

Відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України 27.01.2012

26 січня 2012 року у Вищому господарському суді України відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні було прийнято рішення щодо внесення до Вищої ради юстиції подання про призначення Тупицького Олександра Миколайовича на посаду голови Дніпропетровського апеляційного господарського суду.

За результатами розгляду результатів вивчення організації діяльності господарських судів Автономної Республіки Крим та Дніпропетровської області були прийняті рішення, якими надано рекомендації з вдосконалення роботи цих судів.

Внесено також зміни до плану роботи Ради суддів господарських судів України на І півріччя 2012 року, а саме, до плану роботи замість вивчення організації діяльності господарського суду Київської області внесено вивчення організації діяльності господарського суду Черкаської області, яке призначено на травень. 

 

Співчуття у зв'язку зі смертю судді Миколаївського окружного адмінсуду Юрія Продана 23.01.2012

Колектив Вищого господарського суду України глибоко сумує у зв'язку з передчасною смертю колишнього колеги - працівника Вищого господарського суду України, а нині судді Миколаївського окружного адміністративного суду - Юрія Івановича Продана.

На 33 році життя внаслідок дорожньо-транспортної пригоди перестало битися серце сповненої сил, планів на майбутнє, любові до життя і до рідної землі молодої людини, надійного товариша та порядного судді.

За свій короткий молодий вік Юрій встиг пройти трудовий шлях від спеціаліста І категорії, провідного спеціаліста, головного консультанта, помічника суддів Вищого господарського та Верховного Судів України і дійти до судді Миколаївського окружного адміністративного суду. А скільки ще залишилось нездійсненного, нереалізованого?!...

Колеги по роботі у Вищому господарському суді України та друзі розділяють біль втрати та висловлюють співчуття і підтримку родині та близьким Юрія Івановича.

Переконані, що світлий образ Юрія Івановича Продана, відкрита душа, щирість та доброта назавжди збережуться в пам'яті всіх, хто...

Детальніше »
Оголошення 18.01.2012

Повідомляємо, що 26 січня 2012 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. До порядку денного засідання внесено питання зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України та надання рекомендацій для призначення на адміністративні посади у господарських судах і розгляд результатів вивчення організації діяльності господарських судів Дніпропетровської області та Автономної Республіки Крим.

Звіт щодо розгляду Вищим господарським судом України запитів на інформацію в 2011 році 16.01.2012

У 2011 році до Вищого господарського суду України надійшло 37 513 запитів на інформацію від фізичних та юридичних осіб, зокрема:

- 125 письмових запитів на інформацію (у т.ч. 12 запитів, що надійшли електронною поштою), з яких 61 запит стосується розгляду конкретних судових справ, 64 запити - надання документів Пленуму Вищого господарського суду України, внутрішньо-організаційних документів суду (у т.ч. їх проектів), службових автомобілів, що перебувають у користуванні суду, будівлі суду та кількості його працівників, коштів, що виділені суду з Державного бюджету України, відомостей, що містять персональні дані, тощо);

- 37388 усних запитів стосовно розгляду судових справ Вищим господарським судом України, інформації про місцезнаходження, керівництво, розклад роботи суду, платіжні реквізити для перерахування державного мита та судового збору тощо.

На всі запити, що надійшли до суду, надано відповіді відповідно до Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та інших...

Детальніше »
Урочисті збори з нагоди ювілею Дмитра Микитовича Притики 13.01.2012

 

Напередодні Старого Нового року в актовій залі Вищого господарського суду України відбулася знакова подія - вітання з 70-річчям колишнього очільника Вищого господарського суду України Дмитра Микитовича Притику.

Людину, яка все своє життя присвятила побудові системи господарського судочинства, стояла у витоків і була генератором всіх позитивних перетворень в цій системі, понад 15 років керувала найвищою арбітражною, а в подальшому - господарською, судовою установою в державі - Вищим господарським судом України, вітали нинішнє керівництво суду, колишні колеги - судді та працівники апарату.

З вітальним словом до ювіляра звернувся діючий голова Вищого господарського суду України Віктор Іванович Татьков. Зокрема, в своїй промові він відзначив, що нинішня парламентська та наукова діяльність Дмитра Микитовича Притики позначені високим фаховим рівнем, виваженістю, вимогливістю та принциповістю, а впевненість і твердість, обізнаність і порядність викликають захоплення і щиру повагу, є ознакою високого авторитету людини, політика, судді, юриста та непересічної особистості,...

Детальніше »