Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 12 грудня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ СУДОВОГО ЗБОРУ! 13.01.2012

 

Зміни платіжних реквізитів  Вищого господарського суду України для перерахування судового збору розміщені на офіційному Веб-сайті Вищого господарського суду України в розділі - Платіжні реквізити для перерахування судового збору.

 

Вітання з ювілеєм судді у відставці, Голові Вищого господарського суду України (1991-2006) Дмитру Микитовичу Притиці 03.01.2012

Вельмишановний Дмитре Микитовичу!

 

Прийміть наші щиросердні вітання з нагоди Вашого славного 70-річного ювілею!

Протягом усього нелегкого трудового шляху - від старшого консультанта в системі Держарбітражу і до очільника найвищої арбітражної, а в подальшому і господарської судових інстанцій, - Ви завжди віддавали свої знання і здібності святій справі добра і справедливості, проявляючи блискучий організаторський талант, витримку і толерантність. Ваше ім'я добре знане не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

І сьогодні Ваша парламентська та наукова діяльність позначені високим фаховим рівнем, виваженістю, вимогливістю та принциповістю. Ваша впевненість і твердість, обізнаність і порядність викликають захоплення і щиру повагу, є ознакою високого авторитету людини, політика, судді, юриста та непересічної особистості, в характері якої поєдналися непохитна воля, переконаність, мужність у відстоюванні власної позиції. При цьому з Вами завжди залишаються невичерпна доброта і мудрість, патріотизм і енергійність, любов до рідної землі і її...

Детальніше »
Новорічне вітання Голови ВГСУ Віктора Татькова 28.12.2011


Шановні колеги!

 

Тепло і сердечно вітаю Вас зі світлими і радісними святами, які об'єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, - з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ми входимо в новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає.

Новий рік - це початок нового життя, нових ідей, час сподівань на краще, то ж бажаю Вам здійснення потаємних мрій та надій, які принесуть щастя Вашим родинам! Нехай новий рік для кожного з Вас буде успішним, адже саме успіх додає впевненості та оптимізму в завтрашньому дні.

Хай Вас завжди супроводжує почуття справедливості, верховенства закону, віри в перемогу добра над злом. Нехай світла зоря християнського Святвечора додасть могутності нашій Вітчизні, ознаменується торжеством її величності Людини, а мудрість і впевненість у власних силах будуть Вашими постійними супутниками.

Нехай чудові зимові свята наповнять Вашу душу неповторністю, щирістю та щедрістю, а життєва нива засівається благополуччям, здоров'ям, миром...

Детальніше »
Відбулося чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України 27.12.2011

 

26 грудня 2011 року відбулося чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України, яке відкрив та вів Голова Суду Віктор Татьков.

У робочій обстановці обговорено проекти постанов, представлені заступником Голови ВГСУ Віктором Москаленко, зокрема,

Про внесення змін до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 17.05.2011 № 7 "Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ Господарського процесуального кодексу України".

Про внесення змін і доповнень до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 11.10.2010 № 2 "Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ2 Господарського процесуального кодексу України".

Про внесення змін до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 17.05.2011 № 6 "Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин".

Про деякі питання практики застосування конкурентного законодавства.

Про деякі питання практики застосування заходів до забезпечення позову.

Про деякі питання практики перегляду рішень, ухвал, постанов за нововиявленими...

Детальніше »
22 грудня 2011 року у Вищому господарському суді України відбулося засідання Ради суддів господарських судів України 26.12.2011

22 грудня 2011 року у Вищому господарському суді України відбулося чергове засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні було прийнято рішення про внесення змін до Положення про кадровий резерв суддів на заміщення ними адміністративних посад в господарських судах України, погоджено продовження договору про тимчасове користування Житомирським апеляційним адміністративним судом частиною приміщень адміністративного будинку господарського суду Житомирської області до 31.12.2012 року.

 Прийнято також рішення щодо виключення з кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України на посаду голови Дніпропетровського апеляційного господарського суду Темкіжева Ігоря Хажмуридовича у зв'язку з обранням його суддею Вищого адміністративного суду України та виключено з кадрового резерву на посаду заступника голови господарського суду Рівненської області Крейбух Олену Геннадіївну у зв'язку з поданням нею заяви про відмову від перебування в резерві. Зараховано до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних...

Детальніше »
За підсумками засідання робочої групи по впровадженню у Вищому господарському суді України фіксування судового процесу технічними засобами 23.12.2011

21 грудня  2011 року відбулося засідання робочої групи по впровадженню у Вищому господарському суді України фіксування судового процесу технічними засобами.

Як уже повідомлялося, в ВГСУ утворено робочу групу по впровадженню фіксування судового процесу технічними засобами, головою якої призначено суддю, секретаря четвертої судової палати Вищого господарського суду України Сергія Могила, заступником - керівника апарату Ірину Галівець.

До складу робочої групи увійшли судді, секретарі судових палат, заступник керівника апарату ВГСУ, начальник управління організаційної роботи, начальник управління комп'ютерного та програмного забезпечення, начальники управлінь забезпечення роботи судових палат.

Голова робочої групи представив присутнім завдання щодо впровадження в Суді системи фіксування  судового процесу технічними засобами, зазначивши невідкладність його вирішення у зв'язку з прийняттям рішення Конституційного Суду України від 08.12.2011 №16-рп/2011.

Детальну інформацію про сучасні системи фіксування надав начальник управління комп'ютерного забезпечення...

Детальніше »
Засідання робочої групи по впровадженню фіксування судового процесу технічними засобами 21.12.2011

На підставі рішення Конституційного Суду України від 08.12.2011 № 16-р/п2011, яким відзначено, що положення пункту 7 частини третьої статті 129 Конституції України як норми прямої дії щодо повного фіксування судового процесу технічними засобами необхідно розуміти так, що в Вищому господарському суді України повне фіксування судових засідань технічними засобами повинно забезпечуватися на підставі цього конституційного положення.

Зважаючи на вищезазначене рішення та у зв'язку з необхідністю забезпечення в Вищому господарському суді України фіксування судових процесів технічними засобами, керуючись статтею 34 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у Вищому господарському суді України утворено робочу групу по впровадженню в Вищому господарському суді України фіксування судових процесів технічними засобами, головою якої призначено суддю, секретаря четвертої судової палати Вищого господарського суду України Сергія Могила, заступником - керівника апарату Ірину Галівець.

До складу робочої групи також увійшли: судді, секретарі судових палат Олександр...

Детальніше »
Оголошення 19.12.2011

 

26 грудня 2011 року о 10:00 в приміщенні Вищого господарського суду України (актова зала, кімната 206) відбудеться чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України, на якому планується розглянути наступні проекти постанов:  

1.Про внесення змін до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 17.05.2011 № 7 "Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ Господарського процесуального кодексу України".

2.Про внесення змін і доповнень до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 11.10.2010 № 2 "Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ2 Господарського процесуального кодексу України".

3.Про внесення змін до постанови пленуму Вищого господарського суду України від 17.05.2011 № 6 "Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин".

4.Про деякі питання практики застосування конкурентного законодавства.

5.Про деякі питання практики застосування заходів до забезпечення позову.

6.Про деякі питання практики перегляду рішень, ухвал, постанов за нововиявленими обставинами.

7.Про...

Детальніше »
Оголошення 19.12.2011

Повідомляємо, що 22 грудня 2011 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні будуть розглянуті питання внесення змін до Положення про кадровий резерв суддів на заміщення ними адміністративних посад в господарських судах України, продовження оренди приміщення Житомирського апеляційного господарського суду, зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України та надання рекомендацій для призначення на адміністративні посади у господарських судах, розгляду результатів вивчення організації діяльності господарських судів та затвердження орієнтовного плану роботи Ради суддів господарських судів України на І півріччя 2012 року.

 

 

   Контактний телефон: 207-52-20

 

З нагоди професійного свята судді та працівники апарату Вищого господарського суду України отримали відомчі заохочувальні відзнаки 19.12.2011

До Дня працівників суду у Вищому господарському суді України відбулися урочисті збори суддів та працівників апарату. З вітальними словами до присутніх звернулися в. о. голови Вищого господарського суду України Анатолій Осетинський та керівник апарату Ірина Галівець.

         У своїх виступах вони нагадали, що авторитет судової гілки влади великою мірою залежить від того, як чітко функціонує кожна її ланка, як сумлінно виконує свої обов'язки кожен її працівник. «Саме від нашої наполегливої та самовідданої праці великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою. Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від нас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі та наполегливості», - наголосив Анатолій Осетинський.

         З нагоди свята, враховуючи сумлінну і бездоганну працю, зважаючи на досягнення в професійній діяльності кращі працівники Вищого господарського суду України наказом Голови Суду були нагороджені відомчими заохочувальними...

Детальніше »