Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку Клікніть, щоб перейти на головну сторінку
1
Головна сторінкаКарта сайтуДопомога 14 грудня 2017 Українська3English

\
\
\
\
\
\
Новини
24 жовтня відбудеться засідання пленуму Вищого господарського суду України 18.10.2011

 

24 жовтня 2011 року об 11:00 у приміщенні Вищого господарського суду України (актова зала, кім. 206) відбудеться засідання пленуму Вищого господарського суду України, проведення якого планувалося на 30 вересня 2011 року і було перенесено.

На розгляд пленуму виносяться такі проекти постанов, прийняті за основу на засіданні пленуму 22.07.2011:

1. Про деякі питання підвідомчості і підсудності справ господарським судам (доповідач: Москаленко В. С. - заступник Голови Вищого господарського суду України);

2. Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України (доповідач: Москаленко В. С. - заступник Голови Вищого господарського суду України).

         З питань акредитації ЗМІ звертатися за тел.: 536-05-67.

 

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва

                   та зв'язків зі ЗМІ

 

Оголошення 12.10.2011

 

Повідомляємо, що 14 жовтня 2011 року о 14-30 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні будуть розглянуті питання затвердження складу робочих груп з вивчення організації роботи господарських судів Львівської області та Чернівецької області і Київського апеляційного господарського суду та питання зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України та надання рекомендацій для призначення на адміністративні посади у господарських судах.

 

   Контактний телефон: 207-52-20

 

Шановні колеги-юристи! 05.10.2011

 

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем юриста!

Сьогодні в Україні відбуваються процеси становлення соціально орієнтованої, демократичної, правової держави, утвердження прав та свобод людини. І провідна роль у цьому процесі, безумовно, належить юристам - вартовим законності й правопорядку. Адже ще з часів Древнього Риму саме юристи вважалися елітою нації та забезпечували перехід суспільства від звичаїв до законів і від законів до державотворення.

Латинське "юрис" - означає не тільки "право", але й "справедливість". Для юристів - це символ верховенства права.

Висока честь і величезна відповідальність - бути юристом. Адже забезпечення прав і свобод кожного громадянина держави, ріст правової культури народу і суспільства залежить саме від нас - суддів, адвокатів, нотаріусів, юристів-консультантів, працівників правоохоронних органів, вчених-юристів. Ми щоденно допомагаємо людям вирішити їхні найскладніші і часто доленосні проблеми, тому в нашій професії, як у жодній іншій, помилки можуть дуже дорого коштувати.

У цей знаменний день я глибоко переконаний...

Детальніше »
Чергове засідання пленуму ВГСУ переноситься 29.09.2011

 

Чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України, проведення якого було заплановано на 30 вересня 2011 року, переноситься.

Про час, місце проведення і питання порядку денного засідання пленуму Вищого господарського суду України, буде повідомлено додатково у встановленому порядку.

 

 

Відділ міжнародно-правового співробітництва

та зв'язків зі ЗМІ

 

 

Оголошення 26.09.2011

 Повідомляємо, що 14 жовтня 2011 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться конференція суддів господарських судів України. На конференції будуть розглянуті наступні питання:

1. Звіт про роботу Ради суддів господарських судів України.

2. Інформація Державної судової адміністрації України щодо фінансування та організаційного забезпечення діяльності господарських судів у 2011 році.

3. Формування складу Ради суддів господарських судів України.

 

 

   Контактний телефон: 207-52-20

30 вересня відбудеться чергове засідання Пленуму ВГСУ 21.09.2011

 

30 вересня 2011 року о 10:00 в приміщенні Вищого господарського суду України (актова зала, кімната 206) відбудеться чергове засідання пленуму Вищого господарського суду України, на якому розглядатимуться проекти постанов «Про деякі питання підвідомчості і підсудності справ господарським судам» та «Про деякі питання практики застосування розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України».

Вказані проекти постанов були прийняті за основу на попередньому засіданні Пленуму (22 липня 2011 року) та відправлені на доопрацювання з метою врегулювання спірних питань і врахування слушних зауважень та пропозицій членів Пленуму Удовиченка О. С., Уліцького А. М., Чернова Є. В. та ін..

Дані постанови носять роз'яснювальний характер, а тому їх прийняття є дуже важливим і принциповим для подальшого застосування в практиці господарського судочинства.

Доповідачем є автор проектів постанов - заступник Голови Вищого господарського суду України Москаленко В.С.

 

З питань акредитації ЗМІ звертатися за тел.: 536-05-67.

 

 

Відділ...

Детальніше »
Участь представників Вищого господарського суду України у Міжнародній науково-практичній конференції 20.09.2011

З 12 по 16 вересня 2011 року у м. Ялті (Автономна Республіка Крим) проведено ХVІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію "Актуальні проблеми інтелектуальної власності" (далі - Конференція).  Організатори Конференції - Державна служба інтелектуальної власності України, Всесвітня організація інтелектуальної власності,Європейське патентне відомство, Рада Міністрів Автономної Республіки Крим і Український інститут промислової власності.

Учасники Конференції обмінялися досвідом з питань охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні та інших країнах, у тому числі обговорили питання захисту цих прав у судах, порядку призначення і проведення судової експертизи та залучення спеціалістів до участі в судовому процесі.

У роботі Конференції  взяли участь заступник Голови Вищого господарського суду України Москаленко В.С., суддя Вищого господарського суду України Бенедисюк І.М. та начальник управління забезпечення роботи четвертої судової палати названого суду Марченко О.В.

Заступник Голови Вищого господарського суду України Москаленко В.С. очолив...

Детальніше »
За підсумками зборів суддів Вищого господарського суду України 14.09.2011

13 вересня 2011 року під головуванням очільника Вищого господарського суду України Віктора Татькова відбулися збори суддів Вищого господарського суду України.

Голова ВГСУ розпочав засідання з привітання іменинників та представлення новопризначених суддів.

Згідно порядку денного зборів було запропоновано кандидатури делегатів на конференцію суддів господарських судів, яка відбудеться 14 жовтня 2011 року. Зокрема, одностайним голосуванням на захід делегували Віктора Татькова, Олександра Удовиченка, Станіслава Мирошниченка, Євгена Першикова, Анастасію Заріцьку та Миколу Черкащенка.

Також на зборах було затверджено зміни до структури і штатного розпису ВГСУ та зміни до складу судових палат ВГСУ, спеціалізації суддів ВГСУ з розгляду конкретних категорій справ та складу колегій суддів Вищого господарського суду України.

Присутні підтримали пропозицію в.о. керівника апарату Вищого господарського суду України Ірини Гуменюк доручити Голові ВГСУ затвердити положення щодо надання працівникам Вищого господарського суду України квартир.

Крім того, Ірина Гуменюк...

Детальніше »
ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ 07.09.2011

"Вищий господарський суд України, що знаходиться за адресою: 01016, м. Київ, вул. Копиленка, 6, оголошує про проведення 06.10.2011 конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця: Назва вакантної посади: провідний спеціаліст відділу підготовки та організаційно-протокольного забезпечення проведення засідань Пленуму (секретаріат Пленуму)‚ зборів суддів‚ Науково-консультативної ради та інших заходів. Вимоги до кандидата: освіта: вища (спеціаліст чи магістр),  за напрямком підготовки "Правознавство" досвід роботи за фахом - 2 роки, громадянство України, досконале володіння державною мовою, вміння працювати на комп'ютері, знання основ діловодства

Довідкова інформація надається за телефоном 536-05-84 (відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу). Інформація за вказаним телефоном надається виключно з питань проведення конкурсу, відділ кадрового забезпечення та антикорупційного моніторінгу інформацію щодо руху справ не надає.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу."

 

Зразок...
Детальніше »
Оголошення 05.09.2011

             Повідомляємо, що 15 вересня 2011 року об 11-00 в приміщенні Вищого господарського суду України відбудеться засідання Ради суддів господарських судів України. На засіданні будуть розглянуті питання затвердження складу делегатів чергової конференції суддів господарських судів України, визначення дати та місця проведення чергової конференції суддів господарських судів України, схвалення попереднього порядку денного чергової конференції суддів господарських судів України, затвердження складу робочих груп з вивчення організації роботи господарських судів Автономної Республіки Крим, Дніпропетровської області, Харківської області та Київського апеляційного господарського суду, затвердження Методичних рекомендацій щодо вивчення організації діяльності судів Радою суддів господарських судів України та питання зарахування до кадрового резерву суддів на заміщення адміністративних посад в господарських судах України та надання рекомендацій для призначення на адміністративні посади у господарських судах.

 

 

  ...

Детальніше »